Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327
sinir olmakla birlikte bir o kadar da gücüne saygı duyduğum birisi ve kesinlikle hafife alınmayacak birisi ve sıra dışı bir korsan :) Luffy'nin 1 numaralı rakibi olacağı kesin ama kaybedeceğide kesin :D çeviri için teşekkürler Smoker kardeşim :) ...
Kazanır mı kaybeder mi bilemem....

Şimdi bakarsak tayfa dagılımına o zaman kesın hasrı sapka korsanlarının rakıplerı diyebılırız...(BB TAYFASI)
Ama Anime içindekı olaylara baktıgımızda ben BB yı Ace nın alacagını dusunuyorum ve ilerde herkesın bekledıyı BB vs luffy yerıne Luffy ve Ace nın korsanlar kralı olmak ıcın mucadele edeceklerını döşünuyorum...

İki kardes daha cekıcı gelebılır izleyıcıye :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Son düzenleme:
Akainu bundan daha kötüya BB'de kötü tamam ama adamın en azından büyük bir amacı var akainu sırf zevk için öldürüyor pilük :of:
( Ace'e bunu yaptığı için nerfret ediyordum ama Akainu daha beterini yaptı :) )

Akainu bundan daha kötüya BB'de kötü tamam ama adamın en azından büyük bir amacı var akainu sırf zevk için öldürüyor pilük :of:
( Ace'e bunu yaptığı için nerfret ediyordum ama Akainu daha beterini yaptı :) )
Akainu BB den daha karekterli...
BB kendi nakamasını öldürüyor...
Akainu ise Korsanları...

Akainu farklımı oda öldürür Adalet için Smoker'ın çevirisinde şey yazıyordu Adalet için ailesini bile öldürebilir.
Karasakal hiç değilse tayfasına önem veriyor bu adam saf adalet sadece.
Ama yinede Karasakal diyorum ben
Karasakal tayfasına önem veriyor derken ciddimisin...
Sonucta düşünecek olursak kendi tayfasından birini bir meyveye sahıp olmak için öldurdukı...
Simdi aynı durum olsa tekrar aynısını yapar...

Kendi tayfası derken kaptanı olduğu tayfasını demek istemiştim
Bir antık silah var diyelım ve BBdogal olarak silahı istıyor bunun karsılıgında bir tayfasını feda etmesi gerekıyor sence ne yapar :D
Bütün tayfayı bile kendı elleriyle öldürebılır...
Sizi bilmiyorum Ama bende çok alçak beş para etmez bir karekter izlenımı bıraktı :)

Şahsen yinede BB bana kötü gelmiyor nedeni ise Buggy ve Crocodile gibi amaçı için iyilikte yapabilir gibime geliyor o yüzden her zaman kararsız kalmışımdır BB konusunda.
BB nın iğrenc yanı yanındakılerini her an öldürebılecek bir karekter olması...
İyilik yapabılır hatta bir cok iyilikte yapabılır ama Amacına ulasmak ıcın yanındakılerını bir merdıven olarak göruyor...(kendı tayfası dahil)

Moderatör tarafında düzenlendi:
dakikasında güncellemişin eline saglık:good: tayfasının tamamının ayrıntısını ins cevirebilirsn yakında:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık