Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327
Ace aradaki seviye farkı uçurumundan değil, serideki en hax ve tehlikeli meyveye denk geldiği için afalladı. Keza Akainu'da da çok basit yere serilmesinin sebebi de kairoseki ile uzun süre tutulma ve meyve üstünlüğüydü.

Aynı durum Impel Down'da Teach'e oldu. Bazı meyveler şakaya gelmiyor, Yami Yami onlardan biri.
Shanks, Beyazsakal, Marco ve diğerleri de biliyordu sanırım Yami Yami'nin büyük gücünü veya Tiç'in onu yediğini. O yüzden durmadan uyardılar gitme diye.

Evet Marineford'da bir de platformda sürekli dizlerinin üzerinde oturması da biraz bacaklarını yordu, kaslarını gevşetti ve krampa neden oldu. Yoksa başa baş dövüşürdü tabii ki.

Shanks, Beyazsakal, Marco ve diğerleri de biliyordu sanırım Yami Yami'nin büyük gücünü veya Tiç'in onu yediğini. O yüzden durmadan uyardılar gitme diye.

Evet Marineford'da bir de platformda sürekli dizlerinin üzerinde oturması da biraz bacaklarını yordu, kaslarını gevşetti ve krampa neden oldu. Yoksa başa baş dövüşürdü tabii ki.
Ben başabaş dövüşürdü demedim, niye böyle saçma sapan agresyonlara giriştiğini bilmiyorum dolayısıyla. Ancak iddia etmediğim şeyleri etmişim gibi konuşma.

Ace’i severiz ederiz ama bundan olsa olsa cacık olur oda tatsız tuzsuz olur kendinizi kandırmayın. Boynu kalın kim varsa boynunu kırmaya çalıştı kimse bu adama boyundan büyük işlere kalkışmamasını öğretmedi. Aslında en büyük hata WB da çapsız adamı neden Tümen komutanı yaparsın ki.

Seride en sevmedigim korsan ve tayfasidir.Kötü adam olmasindan degil ama sevemedim ben kisiligini tavirlarini belkide acein ölmesinin baş sorumlusu olmasindandir bilemiyorum.doflamingo olsun croco olsun gayet severim kötü karakterler olmalarina ragmen.Bu arada kendisini wanoda gorecegimizi dusunuyorum moriahi bos yere gostermemistir mangada.Tayfasina katicaktir wanoya gelip yine savasin sonunda kaidoyu öldürecektir meyvesini alacaktir kaidonun bedeninide dev oars vardi onun yerine zombi olarak kullanmasi icin moriaha verecektir.Belkide linlin bile öldürülebilir belli olmaz.Boylece tayfasinin gelisimini tamamlayacaklarini dusunuyorum.Tabi ins yanilirim namussuz karasakal gelmez tez zamanda bi yerlerde öldürsünler

Teach başından beri planlar yapıyordu en tepeye yükselebilmek için, aptal bir karakter olsaydı şu anda Yonkou olamazdı. Elbette bu planları sırasında şansının yaver gittiği zamanlarda oldu fakat geldiği konumu hak etmedi diyemem, eline geçen fırsatları değerlendirmeyi bilen birisi.
Teach, biraz daha kalıp meyveyi bulamasam vazgeçecektim diyor. Teach'in vazgeçtiği evreni görmek isterdim. :D

One Piece takip edip de bu karakter nasıl sevilmez anlamıyorum. Kurnaz, sinsi, zeki, güçlü. Bir korsanda olması gereken her özellik var. Doflamingo, Teach bu serinin olmazsa olmaz karakterleridir. Korsanlık tabirine cuk diye oturan 2 karakter. En sevdiğim karakterlerdendir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık