Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327
Meyvesi aynen haki etkisi bırakıyor meyve kullanıcılarında..

Nasıl olduğunu hiç göstermedi ama Shanks bu yara için ondan nefret ediyor yaranın acısından değil yara aklına geldiğin BB aklına geldiği için..

shanksın tek nefret ettıyı adam olarak göruyum karasakalı
umarım bir gun karsılasırlar:)
ellerine saglık:)
söyle bi cevirilerin hepsine bakayım dedımde neredeyse bizim tayfa harıc hepsını cevırmısın :)

Tayfaya başladım.

karasakal shichibukailikten atıldı diye biliyorum. istersen şu son maddeyi değiştir.
"- Karasakal Crocodile görevinden alındığı için Logia türü olan tek Shichibukai'dir."
sanırım logia kullanıcısı shichibukai kalmadı :D.
Ben yazanı çeviriyorum.

karasakal shichibukailikten atıldı diye biliyorum. istersen şu son maddeyi değiştir.
"- Karasakal Crocodile görevinden alındığı için Logia türü olan tek Shichibukai'dir."
sanırım logia kullanıcısı shichibukai kalmadı :D.
Ne zaman atıldı kesin oldugunu bılmıyorsan böyle cümleler kurmamalısın.
ikincisi böyle kuçuk hatalara yogunlasacagına (hata olup olmadıgı bıle belı deyıl)
verilen emege saygı göster...

Arkadaşlar yazdıklarım için bana gelmeyin. Ben olanı çeviriyorum.

merak ettigim birşey war.arabastada luffy smokerden kaçarken onu Ace durdurdugunda sen dumansın ben alev birbirimize bişey yapamayız cınsınden bısıler demıstı.bu karanlıgın antisi bizim kizaru amcanın ışık olabilir mi acaba
Bu karanlığın antisi yok. Ben çok düşündüm.

bide şu yandan bakayım olaya hani logia olmasına ragmen fiziksel darbeleri yior fakat cok dayanıklı diorya eeee dayanıklılıgında bi sınırı war luffy bile gear 2 deyken haki ile savunma yapan hebihime kardeşlerin canını yaktı acaba marslaha bı jet pistol veya jet bazooka kendıne getirir mi dersin
Zaten vurdu ama bir şey olmadı.

İşte Benim KArakterim KAraSakal..KotudeOlsa Acımasızda Olsa Tek Gecerım Bu Adamı..İşini Biliyo..En Azından HAyal Etmeyi Biliyo..:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık