Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    282
Aslında Marconun yeteneği logiadan biraaz daha iyi. Çünkü haki ile kesildi diyelim. Yaralanmış olur logia ve yarayı iyileştiremez. Marco ise yaralanıyor ama iyileştiriyor. Yani haki veya karouseki ile vurulduğunda kendini iyileştirebilir.

Ben Tam Olorak MArconun Gucunu Anlamadım SU Anda Sadece bi Anka Kusu Oldugunu Bide Kendini İleştirebilme Özelligi Oldugunu Biliyom..Bence Yorum YApmak Icın erken..Tam Gucunu görmeyi Beklemeliyiz..

Kairousekiyle haki arasında epey fark var aslında k.seki meyvenin gücünü engellemiyor luffy denizdeyken kafasını uzatıp nefes aldırtmışlardı.Marcoya,k.sekiyle vurunca felç geçirip güçsüz düşecek bu yara değil bunu iyileştiremez hareketleri kısıtlanır ama yara alsa yine iyileştirebilir.Hakiyle vurulduktan sonra vurulan yere sürekli aynı şekilde bir fiziksel temas olmazsada daha sonra iyileştirir herhalde

Kairousekiyle haki arasında epey fark var aslında k.seki meyvenin gücünü engellemiyor luffy denizdeyken kafasını uzatıp nefes aldırtmışlardı.Marcoya,k.sekiyle vurunca felç geçirip güçsüz düşecek bu yara değil bunu iyileştiremez hareketleri kısıtlanır ama yara alsa yine iyileştirebilir.Hakiyle vurulduktan sonra vurulan yere sürekli aynı şekilde bir fiziksel temas olmazsada daha sonra iyileştirir herhalde
Reject.

Robini kelepçeleyince gücünü zaten ellerinden kullandığı için birşey yapamadı gibi gelmişti bana,ama mesela ace yapılsa tüm logia özelliği gidecek mi anında kelepçelerle. Luffy okyanusa düşünce bayıldı aynı etki hatta daha fazlası ama yine lastik şeklinde uzayabiliyordu gitmedi yeteneği,iyice kafam karıştı benim bu konuda

Robini kelepçeleyince gücünü zaten ellerinden kullandığı için birşey yapamadı gibi gelmişti bana,ama mesela ace yapılsa tüm logia özelliği gidecek mi anında kelepçelerle. Luffy okyanusa düşünce bayıldı aynı etki hatta daha fazlası ama yine lastik şeklinde uzayabiliyordu gitmedi yeteneği,iyice kafam karıştı benim bu konuda
Evet gidiyor logia özelliği reject öreneğinde olduğu gibi. Luffy olayı ise denize düşmekle karouseki arasında fark var sanırım.

Skypia Arcda Wiper Enel'e KAirosekı TAsı ILe Ustune Cıkınca EneL Hıc Bısı Yapamanıştı Demekkı Meyve Gucunu kırıyo Bu TAş

Peki anladım sağolun.Demekki hakisi olmayanın smoker gibi silah taşıması lazım.Ama amiraller kendine çok güveniyor galiba hiç göremedim onlarda

Yalnız marcoya hakiyle veya taşla vurduğu an iyileştiremez meyvenin yeteneği ortadan kalkıyor.Darbeyi aldıktan sonra yapabilir herhalde,epey güçlü oluyor böyle ama haki ve taşla vurulduğu için yenilenmesi yavaşlıyor yinede

Ben Marconun Meyvesını Tam Olarak NSl Bısı Oldugunu Bılmedıgım Icın Yorum YApamıcam 2 3 Bolum Daha Gecsın Anlarıs Saten Neler YApıp Neler YApamıcanı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık