Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    282

Üye silindi 1004

Baba'yı Teach öldürmedi ki. Hatta Thatch dışında öldürdüğü kimse de yoktu (Yanlış mı hatırlıyorum ki ben?). Belki dolaylı yoldan Ace'i öldürttü ama oradaki aslan payı Luffy'nin sizin mantığa göre de. O da sayılmaz yani.

Gitti saldırdı yenildi. Marineford'da olduğu gibi. Ölmesine gerek yoktu. Ölmesinin faydası değil zararı olurdu. Baba'nın mirasına sahip çıkıyor işte. Yaşasa rahmetli de bunu isterdi. Marco'nun ölmesi gerektiği nereden çıktı?
Hepsinin ölmesinden sorumlu kişi Teach işte. Bizzat kendisinin öldürmesine gerek de yok. Luffy bile hala Teach'i sorumlu tutuyor her şey için. Konu "adamlıksa" ölmesi gerekiyor işte babişi uğruna..

King vurduğunda die insect diyecek,marco vurduğunda live insect :D 2 ateşin kapışması güzel olurdu da sanmam çizsin.Keşkem çizse.Marco iyidir hojdur çükügo yu seslendiren eleman da yakışmıştı animede.Bakalım ölmez ise sağlam müttefik.

Akainu nereden çıktı yahu? Teach'den bahsediyorum ben. Akainu işini yapan adam babanın kardeşlerin katili Teach. Teach görünce Edward bile Akainu'yu boş verdi. Teach elini kolunu sallayarak gezerken Marco ne yapıyor onu söyle bana? Sahte diplomayla çıkıkçılık yapıyor.
Beyazsakalı öldüren kişi Teach ve tayfası.Tamam belki savaşta hasar almaya devam etseydi yine ölecekti ama o an ölümüne Teach neden oldu.Olmaz ama dünyanın hali ya bu Wb devam etmeye karar verir atlar denizaltına giderdi.Law da tedavi ederdi belki.Teach ve tayfası imkansız bir olasılık da olsa buna %100 engel oldular sonuç olarak.Weevil boşuna Teach öldürdü diye gezmiyor.

Marco da tokadı yiyince yenilgiyi kabullenmiş.Diş geçiremeyeceğini anlayınca emekli olmuş.Bu bariz gözüküyor.Teach elini kolunu sallayarak geziyor ama ne yapsın kendini mi assın ? Savaşa girip kaybetmiş bir kere.
Baba'yı Teach öldürmedi ki. Hatta Thatch dışında öldürdüğü kimse de yoktu (Yanlış mı hatırlıyorum ki ben?). Belki dolaylı yoldan Ace'i öldürttü ama oradaki aslan payı Luffy'nin sizin mantığa göre de. O da sayılmaz yani.

Gitti saldırdı yenildi. Marineford'da olduğu gibi. Ölmesine gerek yoktu. Ölmesinin faydası değil zararı olurdu. Baba'nın mirasına sahip çıkıyor işte. Yaşasa rahmetli de bunu isterdi. Marco'nun ölmesi gerektiği nereden çıktı?
Teach ve tayfası öldürdü.Baş aktör Teach.

Hepsinin ölmesinden sorumlu kişi Teach işte. Bizzat kendisinin öldürmesine gerek de yok. Luffy bile hala Teach'i sorumlu tutuyor her şey için. Konu "adamlıksa" ölmesi gerekiyor işte babişi uğruna..
Sana diyorum ki bu dediğini yapan adam hakkında söylediklerini de biliyoruz yani. Yaşayan için ölmeliydi, ölen için yaşamalıydı diyorsun. E nerede senin tutarlılığın?

Marco'nun yaşaması gerekiyordu, yaşadı.

Beyazsakalı öldüren kişi Teach ve tayfası.Tamam belki savaşta hasar almaya devam etseydi yine ölecekti ama o an ölümüne Teach neden oldu.Olmaz ama dünyanın hali ya bu Wb devam etmeye karar verir atlar denizaltına giderdi.Law da tedavi ederdi belki.Teach ve tayfası imkansız bir olasılık da olsa buna %100 engel oldular sonuç olarak.Weevil boşuna Teach öldürdü diye gezmiyor.

Marco da tokadı yiyince yenilgiyi kabullenmiş.Diş geçiremeyeceğini anlayınca emekli olmuş.Bu bariz gözüküyor.Teach elini kolunu sallayarak geziyor ama ne yapsın kendini mi assın ? Savaşa girip kaybetmiş bir kere.

Teach ve tayfası öldürdü.Baş aktör Teach.
Herkes oraya kendi iradesi ile gitti. Öldüren kişiler dışında hiçbir ölüm bir başkasının suçu ya da sorumluluğu değil.

Hulusi Kentmen - Edward Newgate'dir.
Marco bu durumda Tarık Akan oluyor.
Yok. Tarık Akan hem genç hem de en yakışıklı oyunculardandı. Genç de öldü rahmetli. İdealistti, ateşliydi de. Bizim tayfanın Tarık Akan'ı Ace olur. Marco olgun, aklı başında ve güçlü olandı. Doktordu da. Ömrü de uzun oldu, ölümsüz hatta. Fahrettin Cüreklibatur olur ondan.

Marco'nun mevcut sağ kolların tamamından daha güçlü olduğunu ve bir amiralle kafa kafaya çarpışabileceğini düşünüyorum, yani amiral ayarıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık