Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    282
Marco vs King bence ikisinin de aynı şeyi yapmasıyla tescilli gibi oldu.

Marco'nun Kaido ile bir işi yok. Can basma işi diyorsunuz da zaten orada aldıkları power up ile beraber sağ koldan güçlü 2 isşm var. Kid ve Luffy.

Apoo'ya bakmayın siz. Luffy Kaido'yu tek yenecek seviyeye gelse bile komik durumlara düşer. Kk olsun yine düşer.
Kid'in sağ koldan güçlü olduğunu gösteren bir şey yok.

En doğru seçenek oydu. Babasının ve kardeşlerinin katili elini kolunu sallayarak geziyor. İntikamını alamasa bile adam gibi kendini öldürtebilirdi. Ama gurursuz olduğu için hayat gayesi olmadan yaşamaya devam ediyor.
Bu dediğini yapan adamla ilgili atıp tuttuğun şeyleri bilmesek inanacaz da sendeki aile nefreti her türlü durumda bir diğer olasılığı seçmemiş/seçememiş olanlara sallamaktan öteye geçemiyor yahu.
Ayrıca katil derken kast ettiğin Akainu dimi? Hani şu tüm dünyaya hükmeden kurumun en güçlü 7 adamından biri.

Üye silindi 1004

Bu dediğini yapan adamla ilgili atıp tuttuğun şeyleri bilmesek inanacaz da sendeki aile nefreti her türlü durumda bir diğer olasılığı seçmemiş/seçememiş olanlara sallamaktan öteye geçemiyor yahu.
Ayrıca katil derken kast ettiğin Akainu dimi? Hani şu tüm dünyaya hükmeden kurumun en güçlü 7 adamından biri.
Akainu nereden çıktı yahu? Teach'den bahsediyorum ben. Akainu işini yapan adam babanın kardeşlerin katili Teach. Teach görünce Edward bile Akainu'yu boş verdi. Teach elini kolunu sallayarak gezerken Marco ne yapıyor onu söyle bana? Sahte diplomayla çıkıkçılık yapıyor.

Akainu nereden çıktı yahu? Teach'den bahsediyorum ben. Akainu işini yapan adam babanın kardeşlerin katili Teach. Teach görünce Edward bile Akainu'yu boş verdi. Teach elini kolunu sallayarak gezerken Marco ne yapıyor onu söyle bana? Sahte diplomayla çıkıkçılık yapıyor.
Baba'yı Teach öldürmedi ki. Hatta Thatch dışında öldürdüğü kimse de yoktu (Yanlış mı hatırlıyorum ki ben?). Belki dolaylı yoldan Ace'i öldürttü ama oradaki aslan payı Luffy'nin sizin mantığa göre de. O da sayılmaz yani.

Gitti saldırdı yenildi. Marineford'da olduğu gibi. Ölmesine gerek yoktu. Ölmesinin faydası değil zararı olurdu. Baba'nın mirasına sahip çıkıyor işte. Yaşasa rahmetli de bunu isterdi. Marco'nun ölmesi gerektiği nereden çıktı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık