Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mangekyō Sharingan

'Naruto' forumunda Hakuba-EneL tarafından 6 Kas 2018 tarihinde açılan konu

?

Sizce en iyi Mangekiyo Sharingan kime ait ?

 1. Obito

  26.9%
 2. İtachi

  19.4%
 3. Sasuke

  11.9%
 4. Madara

  16.4%
 5. Shusui

  23.9%
 6. İndra

  1.5%
 1. uchihakaido (Üye)
  Mesaj Sayısı 119
  Üyelik Tarihi5 Kas 2018
  Dövüştüğü kişiler onun için o kadar zayıftı ki birşeyleri ciddiye almaması onun en kötü göze sahip olduğunu göstermez :) sussanoyuda aralarında ki güç farkını göstermek için gösteriyor zaten.
   
 2. Quartion Sekai Saikyō no Otoko

  Quartion (Sekai Saikyō no Otoko)
  Mesaj Sayısı 621
  Üyelik Tarihi30 Kas 2017
  Şu 10 yıl olayı O Gözü İtachi kullandığı içindi diye hatırlıyorum Shisui kullanırken böyle bi kısıtlama yoktu diye hatırlıyorum yanlışım olabilir belki ama. Kamui konusunda katılıyorum ama büyük bişeyi başka bi boyuta göndermek bedeni ve çakrayı aşırı zorluyor. PS gibi birşeye Kamui yaparsan ve başarırsan halin yaman olur. Susanoo olarak Madaranın daha üstün olduğunu düşünüyorum ama Madara olmasaydı elbette Obitonun ki daha üstün olurdu.

  Birde Obitonun Susanoosunda bir mantık hatası var PS için EMS gerekiyordu normalde ama MS ile açtı obitonun gözü oda ayrı bi hikaye
   
 3. uchihakaido (Üye)
  Mesaj Sayısı 119
  Üyelik Tarihi5 Kas 2018
  Güzel yorum repliyorum.
   
 4. CoolAnd1 Etc.

  CoolAnd1 (Etc.)
  Mesaj Sayısı 1,428
  Üyelik Tarihi21 Oca 2012
  Hayır gözün genjutsusunu kullanmak için 10 yıllık çakra birikimi gerekiyordu. Kamui’yi Kakashi yapıyor gibi düşünme zaten bu kişiye kuyruklu çakrası koydum :) Obito’nun Susano’su kamui ile birleştiği için en tehlikesi oluyor. Alta videosunu koyacağım.

  Kakashi’nin açtığı Susanoo söyle açıklanabilir. Ems açabilmek için ms sonrası başka bir sharinganla birleşim sağlanması gerekiyor. Nitekim Obito Konan savaşından da gördügümüz üzre İzanagi kullanırkan başka bir sharinganı feda etmişti. Bu durumdan dolayı sharinganı tepkimeye girmiş olabilir. Ki bunu bilinçli olarak yapmış da olabilir. Sasuke’ye söyleyen de kendisiydi zaten. Tuhaf ama öyle.

   
  Son düzenleme: 9 Kas 2018
 5. Mesaj Sayısı 664
  Üyelik Tarihi3 Oca 2010
  Ben obitonun sharinganının ems olduğunu düşünüyorum.Daha önce obitonun elinde onlarca sharingan olduğunu görmüştük ms sini çoktan ems yapmıştır bana kalırsa asıl merak ettiğim şey obito daha önce neden susano kullanmadı aklıma tek gelen şey kullanacak kadar yetenekli olmaması
   
 6. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

  Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
  Mesaj Sayısı 4,138
  Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
  Bence hata yapılan nokta; Kakashi'nin son kullandığı göz. Mangaka saçması bir şeydi o, gereği yoktu. Yoksa Obito ne susano kullanabilir ne amaterasu ne de 3 virgülden ileri genjutsu.
   
 7. Dr. Hiluluk Darede mo nai.

  Dr. Hiluluk (Darede mo nai.)
  Mesaj Sayısı 3,628
  Üyelik Tarihi8 Ara 2015
  Adam seride Itachi, Shisui dahil hiçbir genjutsucunun yapamadığını yaptı, Kage olan bir jinchuuriki'yi genjutsu altına alıp yönetti yıllar boyu, Kirigakure'yi kana buladı.

  Sasuke Killer Bee savaşında Bee'yi genjutsu altına alıp haklamıştı Hachibi olmasaydı, işin zorluğunu buradan anlayın, adam hem bir bijuu'yu, hem bir kage level jinchuurikiyi kontrol altında tutuyor yıllar boyu.

  Obito'nun tekniklerinin aşırı hayvani olmasının sebebi Hashirama hücreleri ve Madara'dan aldığı bilgiler. Yani Obito her anlamda çok hayvani bir adam zaten, Susanoo'ya ihtiyacı yok.
   
 8. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 2,962
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  EMS'nin MS'den farkı kör olma riskini ortadan kaldırması. Bu risk Obito'da zaten olmadığı için Obito ha MS ha EMS olmuş fark etmiyor.

  Birde susanoo iki MS gerektiren bir şey. Yani Obito tek MS sahibi olduğu için Susano yapamıyor, yoksa yapamayacak yetenekte biri değil.
   
 9. Mesaj Sayısı 664
  Üyelik Tarihi3 Oca 2010
  Obitoda bir tane sharingan yokki onlarca sharingan var büyük savaş sırasında da diğer gözüne rinnegan takmıştı zaten aslında susano yapabilmesi lazım
   
 10. Sabooo Numb

  Sabooo (Numb)
  Mesaj Sayısı 569
  Üyelik Tarihi18 Nis 2016
  En agresif Ms Sasuke'nin.

  Obito Itachi Shusui bunların Ms'si tek tük bakıldığında çok absürd güçlü görünebilir Ama karşında Kage seviyesinde adam varsa Sasuke kadar avantajlı olamazlar.Örneğin Obito'nun karşısında Sasuke gibi hızlı karakter varsa Ms'sini agresif olarak kullanması çok zor.Anca Savuna bilir kendisini diye düşünüyorum.

  Ama Sasuke'nin Ms'si her anlamda güçlü.Ben en iyi Ms'nin Sasuke'de olduğunu düşünüyorum.Zaten en güçlü Uchialıda o.:flaugh:
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık