Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangekyō Sharingan

Sizce en iyi Mangekiyo Sharingan kime ait ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Genjutsu konusunda tabii ki bir Itachi ya da Shisui olamaz. Ama genjutsu kabiliyeti boş da sayılmaz.
İlk mesaja baktım da çöptü deyince yanlış olmuş biraz. Diğerlerinin yanında baskın değildi diye düzelteyim. Madara'nın kageleri ezdiği sahnede tüylerim diken diken oluyor. Birde hokagelerin gelişi çok iyiydi.

İlk mesaja baktım da çöptü deyince yanlış olmuş biraz. Diğerlerinin yanında baskın değildi diye düzelteyim. Madara'nın kageleri ezdiği sahnede tüylerim diken diken oluyor. Birde hokagelerin gelişi çok iyiydi.
Ben savaş arcını genel anlamıyla sevemesem de, Kabuto dövüşü, Hokage'lerin gelişi, Gai vs Madara, Lee'nin Madara'nın Gedo damasından Gai'yi kaçırması gibi güzel olaylar vardı.

Ve tabii ki favori sahnem;

3 Kage + Mifune + koca bir ordunun baş edemediği mini shinsuusenju ile tek başına baş etmesi reizin, beni benden almıştı. Kiba'nın "Siz üçüncüyü ne sandınız la gerizekalılar?" deyişi de ayrı efsaneydi.

Ben savaş arcını genel anlamıyla sevemesem de, Kabuto dövüşü, Hokage'lerin gelişi, Gai vs Madara, Lee'nin Madara'nın Gedo damasından Gai'yi kaçırması gibi güzel olaylar vardı.

3 Kage + Mifune + koca bir ordunun baş edemediği mini shinsuusenju ile tek başına baş etmesi reizin, beni benden almıştı. Kiba'nın "Siz üçüncüyü ne sandınız la gerizekalılar?" deyişi de ayrı efsaneydi.
Sarutobi'nin hakkını bir orada verdiler.

İtachi, Sasuke ve Madara'nınkilerin 3 özelliği var. Shisui'nin dehşet bir özelliği ve Obito'nun analize edecek kadar vaktin yoksa aklını alacak bir özelliği var. Hepsi muazzam birinden biri kesin daha iyi diyemem; hadi İtachi olsun.

Oradaok bir şey yok ya ama profesör bir tanedir. Ateşin iradesi, ilk ölürken duygulandırdı. Anbular buradan geçemezsiniz dedi ya orada çalan müzik, gökyüzündeki kuş. Gözlerim doldu.
Diğerinin yanında basit kalıyor ama yine herkesin yapabileceği bir şey değildi bence. Diğer dediklerine ise tamamen katılıyorum. Ben yazsam aynısını yazardım :)

Ne olmuş o sahnede bir sey anlamadım çizimden :)

Shisui'nin yeteneği başka gerçekten. Kendisi çok sık atamasa da Hashirama hücreli Danzo kısa sürelerde atabiliyor bu mereti. Bunun dışında Susu vs Danzo'da da Danzo'nun asıl kozu gözün bekleme süresi idi.

Ekstra olarak Obito diyebiliriz kesinlikle. Herifin yenilmesinin en büyük sebebi kendisi ile bağlantılı olan diğer gözünün Kakashi de olması. Kakashi'nin teknikleri Kamuilemesi ile vurdular adama 3-5 zarar...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık