Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangekyō Sharingan

Sizce en iyi Mangekiyo Sharingan kime ait ?

• Kullanılan toplam oy
    73
Hatırladığım kadarıyla bu kadar detaylı olarak mangada yoktu evet; hatta bu filer sırasında Kaguya 6 yolun bilgesi gibi kişilerin hayatları da anlatılıyordu. Ancak yine hatırladığım kadarıyla bunlar Kishimato tarafından onaylı bölümlerdi. (Adamın adını yazmayı çok özlemişim)
Son bölümlerin kishimato onaylı olduğunu biliyorum da o bölümlerin de kishimato onaylı olduğunu ilk defa senden duydum. Bence baya rezalet bölümlerdi zaten. Naruto ve Sasuke çakması iki karakter yaratmış. Güçleri bile aynı neredeyse :(

Son bölümlerin kishimato onaylı olduğunu biliyorum da o bölümlerin de kishimato onaylı olduğunu ilk defa senden duydum. Bence baya rezalet bölümlerdi zaten. Naruto ve Sasuke çakması iki karakter yaratmış. Güçleri bile aynı neredeyse :(
Onaylı olduğuna %100 emin değilim. Ama ben öyle kabul etmiştim. Güçleri özellikleri benzerlikleri konularında ise onlar özellikle öyle yapıldı. Hatta o dönem Indra ve Sasuke'nin Ms görünümleri aynı neden Madara'nın farklı diye tartışma olmuştu. Neticede 3'ü de esasen aynı kişi.

Çeviremezsin. Kotoamatsukami sıka sıka gezebileceğin bir teknik değil, öyle olsa zaten Danzou ve Itachi ortalama kage sınıfının üstünde karakterler olurdu.
Esas sahibin kendi bedeninde gözü kullanma sıklığıyla konağin kullanım sıklığınin aynı olmayacağinı düşünüyorum. Sonuçta atari oyunu değil ki bu skillin dolmasinı bekleyesin. :)

Esas sahibin kendi bedeninde gözü kullanma sıklığıyla konağin kullanım sıklığınin aynı olmayacağinı düşünüyorum. Sonuçta atari oyunu değil ki bu skillin dolmasinı bekleyesin. :)
Öyle olsa Itachi'nin Uchiha klanını katletmesine gerek kalır mıydı ki? Shisui moruklara ve Danzou'ya, Hiruzen'e Koto'yu atıp köy yönetimini ele geçirirdi. Tabii bahsettiğim şey köye darbe yapardı değil, Uchiha ve köy yönetimini anlaştırırdı yani en azından. Öyle yürümediği için Shisui Danzou tarafından haklandı, sonrasında Shisui gözünü en iyi dostu Itachi'ye emanet etmek zorunda kaldı. Mecburiyetten katledildi yani Uchiha klanı.

Ha, ama Itachi ve Danzou'nun kullanabileceğinden çok daha işlevsel olurdu. Belki Nagato seviyesine bile çıkarırdı Shisui'yi. Ama konultuğumuz isimler Sasuke ve Madara olduğu için Nagato seviyesi bir şey ifade etmez. O sebepten söylemiştim. :)

Onaylı olduğuna %100 emin değilim. Ama ben öyle kabul etmiştim. Güçleri özellikleri benzerlikleri konularında ise onlar özellikle öyle yapıldı. Hatta o dönem Indra ve Sasuke'nin Ms görünümleri aynı neden Madara'nın farklı diye tartışma olmuştu. Neticede 3'ü de esasen aynı kişi.
Aynı kişi değiller ki. Indra çakrası kendisine en uygun çakrayı bulup kendine varis olarak seçiyor. Kendileri de diyor zaten, ne Sasuke Indra, ne Naruto Ashura.

Özellikle öyle yapıldı diyorsun da ne Hashirama ne de Madara bunlara uymuyor işte. Problem orada :(

Sasuke'nin genjutsu özelliği çöptü, Itachi ise amaterasu özelliğine hakim değildi. Sharingan deyince kimin aklına ilk Kakashi Vs Zabuza olayı gelmezki? En iyi potansiyel Madara da vardı. Obito normal yaşasa ortalama bir ninja olurdu.

Sasuke'nin genjutsu özelliği çöptü, Itachi ise amaterasu özelliğine hakim değildi. Sharingan deyince kimin aklına ilk Kakashi Vs Zabuza olayı gelmezki? En iyi potansiyel Madara da vardı. Obito normal yaşasa ortalama bir ninja olurdu.
Hebi versiyonunda genjutsusu ile Orochimaru'nun fushi tensei'sinden kurtulabiliyordu. Ms versiyonunda Cee gibi joninleri genjutsu ile tekliyordu, EMS halinde Kabuto'nun ışık ve ses genjutsularını bozabiliyordu, RS versiyonunda rinnesharinganıyla 9 biju'yu kontrol altına alabiliyordu. Kesinlikle çöp değil.

Ek olarak: İçinde bijusu olmasa genjutsu ile Killer Bee gibi yüksek kage sınıfı bir adamı bile alabiliyordu, Hachibi bozdu genjutsusunu.

Hebi versiyonunda genjutsusu ile Orochimaru'nun fushi tensei'sinden kurtulabiliyordu. Ms versiyonunda Cee gibi joninleri genjutsu ile tekliyordu, EMS halinde Kabuto'nun ışık ve ses genjutsularını bozabiliyordu, RS versiyonunda rinnesharinganıyla 9 biju'yu kontrol altına alabiliyordu. Kesinlikle çöp değil.

Ek olarak: İçinde bijusu olmasa genjutsu ile Killer Bee gibi yüksek kage sınıfı bir adamı bile alabiliyordu, Hachibi bozdu genjutsusunu.
Itachi ile ikisi bir bütün diyelim. Itachi'nin yanında genjutsu dahisi sayılmaz. Karakteri uygun değil, fazla atarlı giderli. Itachi de amaterasu kullanımı zayıftı. Kabuto'ya karşı resmen Itachi liderlik yaptı. Sasuke'ye kalsa işi yaştı. Genjutsu ustaları sakin karakterler oluyor. Analiz gücü yüksek oluyor.

Itachi ile ikisi bir bütün diyelim. Itachi'nin yanında genjutsu dahisi sayılmaz. Karakteri uygun değil, fazla atarlı giderli. Itachi de amaterasu kullanımı zayıftı. Kabuto'ya karşı resmen Itachi liderlik yaptı. Sasuke'ye kalsa işi yaştı. Genjutsu ustaları sakin karakterler oluyor. Analiz gücü yüksek oluyor.
Genjutsu konusunda tabii ki bir Itachi ya da Shisui olamaz. Ama genjutsu kabiliyeti boş da sayılmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık