Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga ve Anime Dünyasındaki En Ağır Abi Kimdir?

1) ESCANOR (Bilen bilir :D Ama Animesi Çıktığında Herkesin Bir Numarası Olucak Kraldır Kendisi..
2) AİZEN
3) MADARA
4) GİLDARTS
5) BEERUS
6) LEVİ
7) ALUCARD
8) SHANKS
9) MERUEM
10) KEN (SUN KEN ROCK MANGA) İNSANÜSTÜ İNSAN GÜCÜ :D
11) YULİAN (DİĞER ADAMIMDIR) MANGA: RED STORM
12) GİLGAMESH
13) ALL MİGHT
14) GUTS
15) YAMİ (BLACK CLOVER) EN ŞEKİL KAPTANDIR..BANA GÖRE KARA BOĞALAR...
16) KORKUNÇ ÖLÜMSÜZ KİJİN SAMA (URATAROU) Şekil adamdır..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu hiç açıklayıcı değil, AĞIR ABİ kelimesinden ne anlamamız gerek önce onu açıklaman gerek. Zira konudaki karakterlerden bazıları son derece gevşek tipler. :)

Diğer yandan konuda geçen karakterlerin hiçbirisi karakter ve güç yönünden reyize yaklaşamaz. Bir Beerus tanrı kontenjanından güçlüdür o kadar, tanrilığını kaldırırsak onun da bir numarası yok. :)

Madara,Guts ve Alucard. Bir de benim favorim hep Melioadas olacak Animenin devam sezonu geldiğinde bile. Meruem yerine Netero olabilir idi bence liste de. Meruem güç farkıyla önde olsa bile Ağır abi olarak netero daha uygun geliyor.

Konu hiç açıklayıcı değil, AĞIR ABİ kelimesinden ne anlamamız gerek önce onu açıklaman gerek. Zira konudaki karakterlerden bazıları son derece gevşek tipler. :)

Diğer yandan konuda geçen karakterlerin hiçbirisi karakter ve güç yönünden reyize yaklaşamaz. Bir Beerus tanrı kontenjanından güçlüdür o kadar, tanrilığını kaldırırsak onun da bir numarası yok. :)
Ağır abi'den kastım güç ve baskınlık bakımdan. kaldı ki bu listedeki hiçbiri hafif degil.hele ki Bir Numaram ESCANOR yakın zamanda abartılı olmayan karakterler hariç (saitama/goku) bir numara olacak adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık