Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

bu satışları nasıl hesaplıyorlar ? yani demek istediğim big 3 aynı kitap içinde birlikte satılmıyor mu ? hepsi jump sonuçta ve satılan kitapta bayağı kalın gözüküyor içlerinde tek seri yoktur,heralde. eğer öyleyse bu diğer serilerinde satışlarını etkilemezmi ?

Bu sene çok ara verdi. O aralar olmasaydı 9 milyonu bulurdu bence. Ayrıca yılın 2.yarısında daha fazla satış oluyordur genelde çünkü arc sonu bu dönemde oluyor. İlk dönemde 8 milyon sattıysa 2. dönem rahatlıkla 10 milyon satar.

Düzenli şekilde çıksa one piece'i zorlayabilirmiş, adamın diğer mangası yu yu hakusho'da yayınlandığı dönemde dragonball'ı geri planda bırakmış diyorlar, o seriyi henüz okumadım/izlemedim ama konusuna şöyle bir bakınca bleach'e epey bir fikir vermiş gibi hissettim, hxh ile naruto arasındaki benzerliklerde zaten aşikar :), adam tembel olmasaymış şu anki anime/manga piyasasının rengi daha farklı olabilirmiş ki şu haliyle bile epey etki bırakmış gibi :D..
yu yu hakusho şimdiki serilere göre biraz "ilkel" kalsa da güzeldir.Bleach in bir çok konuda kendisinden esinlendiği de yalan değil:D

Şu da buralarda bi yerde dursun,

Edit: görmüşken şunu da ekleyeyim;

"The lowest price of a One Piece volume is 410 yen (about US$5.10, tax included). As of February of 2012, the volumes of One Piece have brought in at least 112,126,800,000 yen (US$1,404,220,000) in revenue."

2012 Şubat itibari ile One Piece manga satışlarından elde edilen gelir 1,4 milyar dolardan daha fazlaymış..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık