Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

gerekli şeyler e sormuştum... izin vermiyorlar, ayda sadece bir tane çıkarabiliyoruz demişti... japonya daki gibi olsa günlük bi tane çıkartırız diye de espiri yapmıştı... hakikaten günlük bir tane çıkartılacak kadar da varmış :) ... benimse elimde 8 tane var :) ...
9.cilt cıkmamısmı daha gerekli şeylerde ohoooo...bunlar böyle giderlerse asla yakalayamayız güncel ciltleri.

teşekkür ettim :)

Emin değilim ama fullbring arcıyla Kubo serinin içine etti diye bitti galiba animesi. Mangaya yaklaşılsa filler bölümlerle halledilirdi o mevzu. Yeni quincy arcı on numara, şahane ilerliyor şu an. Bu sene içinde olmadı en geç seneye başlarlar herhalde tekrardan animeye.

haha süperdi ya dediğin:hhh ben önceden bu kadar sahipleniyordum artık geçti o sahiplenme duygusu.

Eline sağlık bu arada 'Dragon'
teşekkür ederim. elimizde bilgi bulunsun, her sene güncelleriz.opnin satısının azalmasına da,tüm fanları üzülmüştür, ama e.odada daha heyecanlı ciltler cıkarsın ne yapalım :D

Emin değilim ama fullbring arcıyla Kubo serinin içine etti diye bitti galiba animesi. Mangaya yaklaşılsa filler bölümlerle halledilirdi o mevzu. Yeni quincy arcı on numara, şahane ilerliyor şu an. Bu sene içinde olmadı en geç seneye başlarlar herhalde tekrardan animeye.
filler yapmamak için böyle karar aldılar diye biliyorum.yani son arcı yapcagını söylemiş kubo mangada o yüzden,hatta bir yerde okumustum söylentiye göre,narutonun shippudeni gibi ayrı bir isimle cıkarılıp bitirilcekmiş.yani su anki harika bölümler animeye cevrilmezse ayıp olur,onca harika karaktere...üstelik fillerları yokken bleach animesi ve vsleri,her zaman en iyi 3 tedir bence ;)

Sağlam konu harbiden.

One piece'in son seneki düşüşünü görünce bu ne lan çizmiyorum bi daha diyesim geldi E.Oda napmıştır kim bilir ama haketti balıkadam nedir ya :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık