Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
En son büyük maymun ortaya çıktığında bırakmıştım okumayı, 2 yılı geçmiş olabilir. Noldu ondan sonra kısa bir özetlesene. Maymunu dövdüler mi?
Maymunu dövdüler.Maymun ortaya çıkmasından maymunu dövdükleri yere kadar oku sonra bırak.Gerisini ben hiç beğenmedim.Çok saçma bir hikaye örgüsüne girmişler.

Maymunu dövdüler.Maymun ortaya çıkmasından maymunu dövdükleri yere kadar oku sonra bırak.Gerisini ben hiç beğenmedim.Çok saçma bir hikaye örgüsüne girmişler.
Ooo arada çok şey var, titanların ve Eren'in babasının geçmişi ve Reinerların ülkesi var daha çok. Özet geçersem, anlamı olmaz, hem SnK Toriko gibi okurken insanın tüylerini diken edebilen sayılı mangalardan. Ne güzel biriktirmişsin, okumanı öneririm.
1den başlayacam tekrar okumaya bayağı unuttum çünkü. Geçen bir bakayım dedim, göz gezdirirken bile bayağı sarıyor, karakterler hep birbirine benziyor ama alışılıyor herhalde ilerledikçe.

1den başlayacam tekrar okumaya bayağı unuttum çünkü. Geçen bir bakayım dedim, göz gezdirirken bile bayağı sarıyor, karakterler hep birbirine benziyor ama alışılıyor herhalde ilerledikçe.
Animesini izle daha iyi bence.Mangaya bende alışamadim ilk başta.Çizimi bir değişik.Animeyi 2 sezon ve olarak ile izlersen konuda anlamadıģın pek bir şey kalmıyor.Sonra da animenin bittiği yerden mangaya geçersin.

Çok uzun zaman sonra ilk kez bir manga serisinde beklenmedik bir olayla karşılaştım.İlginç..

Edit:Üç mesaj ard arda... Spam gibi görünüyor.:/

https://readms.net/r/attack_on_titan/100/4767/1

Bölümde fiziksel olarak ilerleme çok fazla şey yok ama bu yazar serinin hakkını veriyor be. Yani sürekli 15 yaşında kalan dostluk kardeşlik diye bozuk plak gibi tekrar eden karakterlerden sonra yetişkin olan Eren'in ''ben de senin gibiyim, düşmanlarımı yok edinceye kadar devam edeceğim' demesi bayağı iyiydi.

Taybar ailesinden olan elemanın omurga pertti, gerçi boyun bölgesi değil ama dev olsa bile kolay kolay kendine gelemez ki ailedeki devin o olduğunu sanmıyorum.

Zaman atlaması konusunda da yazar kendi yolunu izledi, yani alın size 2 yıl zaman atlaması, bunlar da karakterlerin yeni halleri diye gözümüze sokmadı. Eren'in olgunlaşması haricinde devi de değişmiş, belki artık maymun titan gibi konuşabilir ve eğer öyleyse o kalabalığa ne der merak ediyorum :D ( Eskiden çenesinde 2 farklı seviye diş vardı, şu an neredeyse tek, normal gibi ondan diyorum.)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık