Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] (Manga) Attack on Titan

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda playhunter_43 tarafından 22 Şub 2017 tarihinde açılan konu

1. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,764
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Hangi zeplinden bahsediyordun noob :( Neyse olmadı bir şey unut xD

2. Bilture19 Kekka dake da.

Bilture19 (Kekka dake da.)
    Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Son bölümün sonunda Grisha'nın çocukluğunun ufak bir bölümü gösterildi. Oradaki zeplini diyor.

3. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Notanymore (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 2,370
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Bizim dünyamızla, Armin'in dünyasını karıştırma ama. Armin yasaklı kitaplardan okuyor, doğruyu konuştuğu için dayak yiyor, kimse ona inanmıyor, inanılası değil çünkü.
    Erwin çok zeki ve sadık bir insan. Şahsen bütün karakterinin bunun üzerine kurulduğuna inanıyorum.
    Zaman atlamasından sonra pek bir şeyini göremediğimiz doğrudur ama öncesinde pek bir fanservisliğini görmedim ben. Zaman atlamasından sonraki favori sahnemde bizimkilere bakıp, "Siz veletler her geçen gün biraz daha irileşiyorsunuz." olmuştu.
    Hange'nin yerini kimse dolduramaz tabi. Annie ve Ymir de çok iyi evet. Ama patates de kendi içinde ergenden daha fazlası olduğunu gösteriyor yalnız.

Bütün bu yazdıkların bireysel kişiliği ile alakalı işte. "Bütün Eldialıları yokedeyim, nihilist olayım" felsefesinin altını doldurmuyor.
    Hayır yani her mutsuz insan kendi ırkı acı çekiyor diye soykırım yapma derdine girecek olsa piuvvvv. Dünyada insan kalmazdı.

4. Bilture19 Kekka dake da.

Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    İdeolojiler zaten bireysel kişiliklerden oluşan şeylerdir. Ve kendi felsefesinin altını gayet de dolduruyor.

5. ch3rl0b11n (Im)
    Mesaj Sayısı 6,507
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    serimanga dışında okuma veya indirme linki yok mu bu serinin? Berbat çevirmişler. :(

6. Bilture19 Kekka dake da.

Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Manga Denizi de çeviriyor diye biliyorum.

7. ch3rl0b11n (Im)
    Mesaj Sayısı 6,507
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    Evet fena değil onlarınki. Anlayarak çevirmişler en azından.

WW1 Osmanlı Britanya savaşı okuyorum bildiğin. Eldian'lar Anzac muamelesi görüyor. Alegoriye boğmuş mangaka hikayeyi. :d

92. bölüm.

Bu arada bu kadar hızlı bir zaman atlaması beklemiyordum. Hoşuma gitti.

8. Bilture19 Kekka dake da.

Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Eldialılar Yahudi/Anzac karışımı bir topluluk gibi Marley'de. İsayama ikisinden de esinlenmiştir.

O zaman atlamasından sonra pekçok flashback sahnesi de olduğu için başlarda bir zaman karmaşası yaşamıştım ben.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 3, Ziyaretçi: 0)

1. Lifeless,
  2. Harmando,
  3. Leffwn
Yukarı Çık