Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Başkası alabilirdi. Eren tek özelliği titan gücüne sahip olması ve öfkesi. Ona inanıp ölenlere üzüyorum. :/
Armin'i titanın ağzından aldığı sahnede bence kendini ispatladı Eren ama...
Bacağı kopmuşken üstelik.

Aşırı duygusal olduğu bir gerçek ama isim babasının ve kendi babasının hislerini de içinde taşıdığını göz önünde bulundurursak bence anlaşılabilir bir durum.

Armin'i titanın ağzından aldığı sahnede bence kendini ispatladı Eren ama...
Bacağı kopmuşken üstelik.

Aşırı duygusal olduğu bir gerçek ama isim babasının ve kendi babasının hislerini de içinde taşıdığını göz önünde bulundurursak bence anlaşılabilir bir durum.
Bak aynısını Zeke içinde diyebiliriz o zaman. İnsanları öldürürken zevk almasının nedeni belki de budur. Gerçi gelecekteki olaylar geçmişi de etkiliyor gibi. Belki isim babasını etkileyen bizim Eren idi. Mangaka bu anı olayına nasıl bir açıklama getirecek acaba. Açıklanmasını en çok beklediğim olaylardan birisi.

Bak aynısını Zeke içinde diyebiliriz o zaman. İnsanları öldürürken zevk almasının nedeni belki de budur. Gerçi gelecekteki olaylar geçmişi de etkiliyor gibi. Belki isim babasını etkileyen bizim Eren idi. Mangaka bu anı olayına nasıl bir açıklama getirecek acaba. Açıklanmasını en çok beklediğim olaylardan birisi.
Zeke'in sevinme, mutlu olması sebebi onların sonunda bu "zalim dünyadan" kurtulduklaırını düşünmesinden dolayı. 114. sayıda Levi'ye "Onları kurtardım... Bu dünyaya gelecek olan bütün çocukları... Kurtardım" şeklinde bir cümle kuruyor. Bunu diyen birinin Eldialılar ölünce deliler gibi üzülmesini veya yas tutmasını bekleme.

Hayır. Böyle anormal bir şey telkinle falan olacak iş değil.
Eren, bütün nefretine ve acısına rağmen titanları öldürürken eğlenmiyordu.
Zeke kötü biri.

İkisi farklı.

Ama geleceği etkileme olayını Eren Krüger'in Grisha'ya "Armin ve Mikasa'yı korumak istiyorsan bunu yapmalısın" dediği andan beri düşünüyorum. Henüz mantıklı bir zemine oturtamadım.
Bir onu mahvetmesinden korkuyorum İsayama'nın geri kalan konularda içim rahat.

Zeke'in sevinme, mutlu olması sebebi onların sonunda bu "zalim dünyadan" kurtulduklaırını düşünmesinden dolayı. 114. sayıda Levi'ye "Onları kurtardım... Bu dünyaya gelecek olan bütün çocukları... Kurtardım" şeklinde bir cümle kuruyor. Bunu diyen birinin Eldialılar ölünce deliler gibi üzülmesini veya yas tutmasını bekleme.
Levi da ölmesine izin vererek Erwin'i kurtardı.
Ama bunun için kutlama yaptığını görmedik.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık