Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Yeniden başladım, bıraktığım yerden ben böyle dandik ölen bir karakter görmedim. Patates kız özleyeceğim seni Sasha niye öldün ki. Bunlar da çoluk çocuk demeden katletti bir de orada biraz vicdan yaptım. Savaş hep masumları vuruyor.
Seri bitecek zaten Sasha çok güzel bir karakterdi. Ben de ölmesine baya üzülmüştüm ama şu anda pek de yokluğu aranmıyor. Artık Erenin triplerini çekiyoruz. :D

Yeniden başladım, bıraktığım yerden ben böyle dandik ölen bir karakter görmedim. Patates kız özleyeceğim seni Sasha niye öldün ki. Bunlar da çoluk çocuk demeden katletti bir de orada biraz vicdan yaptım. Savaş hep masumları vuruyor.
Manga son Arc'a girdi zaten. 1-1,5 yıl sonra biter.

Valla Eren 9 yıl öncesinin intikamını mis gibi aldı. Eren o kadar da iyi bir karakter değilken zaman atlaması sonrası serideki en iyi karakterlere dönüştü.

Manga son Arc'a girdi zaten. 1-1,5 yıl sonra biter.

Valla Eren 9 yıl öncesinin intikamını mis gibi aldı. Eren o kadar da iyi bir karakter değilken zaman atlaması sonrası serideki en iyi karakterlere dönüştü.
Eren pisliğin önde gideni, asker dediğin intikam almaz.

Seri bitecek zaten Sasha çok güzel bir karakterdi. Ben de ölmesine baya üzülmüştüm ama şu anda pek de yokluğu aranmıyor. Artık Erenin triplerini çekiyoruz. :D
Tam ergen olmuş çıkmış. Armin bir işe yaramıyor ya, bunu boşa yaşatmışlar.

Labsente

En son Anime de ikinci sezonunu izlemiştim ondan sonra hiç izleyesim gelmedi. 1-2 yıla biterse bitince mangasını okurum artık.

Tam ergen olmuş çıkmış. Armin bir işe yaramıyor ya, bunu boşa yaşatmışlar.
Ne demek intikam almaz intikam almazsa o zaman pisliğin teki olur. Bu karakteri sevmemin en büyük nedeni bu. Ki o kadar olaydan sonra hala insanlığını kaybetmiş değil.

Şöyle bir gerçek de var,Will Tybur Paradis Adası'na savaş ilan ettikten sonra Eren saldırıyor. Yani ortada bir savaş var ve sen de bir askersin. Tabii ki düşmanlarını öldüreceksin. Eren'in Liberio'da kazandığı zafer Paradise Adası için çok büyük bir olay. Zaten halkın çok çok büyük bir çoğunluğu Eren'i bir kurtarıcı olarak görüyor

Şöyle bir gerçek de var,Will Tybur Paradis Adası'na savaş ilan ettikten sonra Eren saldırıyor. Yani ortada bir savaş var ve sen de bir askersin. Tabii ki düşmanlarını öldüreceksin. Eren'in Liberio'da kazandığı zafer Paradise Adası için çok büyük bir olay. Zaten halkın çok çok büyük bir çoğunluğu Eren'i bir kurtarıcı olarak görüyor
Halkını dev yaparak kurtarıcı olamazsın. Halk seni kurtarıcı görmez.

Muhtemelen Erwin'di
Erwin'in ölmesine müsaade etmezdi öyle olsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık