Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
İnsanlar onun için önemli değil miydi? Eğer insanlar gıdım ilerlediyse, Erwin sayesinde. Lejyonu nasıl aldığı ortada. Eğer Erwin olmasaydı seri çoktan bitmişti. Çok fazla şeyi insanlık adına değiştirdi.
İnsanlık için çok şey değiştirdi ama bunu insanlık için yapmadı. Kendi amacına ulaşırken yapması gerektiği için yaptı

Adam Levi gibi birisini Lejyona katmış. İnsanlar ilk kez dışarı çıkanlar için alkış tutmuş. İnsanları düşünmeyen yönetimi devirip, kendi içlerinden bir hümanisti yönetim koltuğuna getirmiş. İnsanlığın geleceği için Eren'i kurtarmış. (kendinden sonra gelenler batırdı tabii) Yeni formasyonlar geliştirerek ölü sayısını en aza indirmiş. Daha ne yapsın bu adam? İnsanlığı düşünse bu kadar faydalı olamazdı sanırım. ASdasd.
Manga nın özeti resmen bu manga 2 bölümde benim içim Erwin öncesi ve sonrası diye ..

Sen de mi çok seviyorsun? Erwin harikaymış dostum. Atatürk gibi geliyor zaten.
Zaten bu serinin ilerlemesinde Erwin ve düşünceleri seriyi bu noktaya getirdi, hani Eren değil ben zaten ana karakter olarak Ereni hep yetersiz gördüm. Asıl olaylar ve kilit isimler Erwin ya da Levi etrafındaydı bence Ereni Eren yapan bu ikisidir.

Zeke’in dönüştürdüğü insanlar tarafından yenildiği söylentileri var. Ve gerçekten ölüyormuş. Daha sonra levi ve eren karşılaşıyor sanırım.

Sayı 113 çıkmış fakat Raw şekilde ve Korece. 1-2 güne İngilizcesi düşer.
Biraz göz attım. Tahmin edileceği gibi çok fazla Levi vardı.

Levi için üzülüyorum. Eren'in amacını hala tam olarak anlamış değilim hapisten çıktıktan sonra neyi amaçladığı çözemedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık