Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Eren masum hayalleri olan sevimli küçük bir çocuktu. Geldiler çocuğun Ana’sını yediler. Ayrıca o Armin ile Mikasa da eğer Eren’i öldürmeye çalışırlarsa yazıklar olsun. Adam Mikasa’yı kurtardı, Armin için bir devin midesine indi eğer özel biri olmasa ölmüştü. O Annie kezbanı ve Reiner kekosu milleti pat pat öldürüyorlardı şimdi gelmişler “Bize yardım edin beraber olalım hüüüü” Ey gidi eyyy kadere bak kimler kimlerle beraber....
Masum... Sıradan bir teröristten fazla değil Eren. Kendini patlatsa şaşırmam.

Olmasın da. Diğer okuduğum mangalarda hep kazan kazan vardı. Ana karakter hem amacına ulaşıyor hem de hiçbir şey kaybetmiyordu. Belki bir tanesini hariç ki o da öyle vurucu bir kayıp değildi. Umarım bu seri bunu yapar. Ya Eren amacına ulaşsın(ki umarım ulaşmaz) ya da bizim ekip dünyayı kurtarıp Eren'i öldürsün ve bunun acısını yaşarken çeksinler.
Sonsuza kadar mutlu yaşadılar istemiyorum öyle bir dünya yok. Bedel ödesinler. Amaçlarını gerçekleştirdikleri için mutlu fakat ödedikleri bedel için üzülsünler yani buruk bir mutluluk olsun yaşamlarında.
bu detayı bende çok istiyorum bir çok animede hatta One Piece başı çekiyor bu konuda.Lakin Snk ne bilim,içime oturdu.Keşke Eren x Mikasayla bitseydi iş diyorum

Üye silindi 1004

Çocuğun psikolojisini bozdular işte. Joker misali takılıyor artık. Şöyle olsa güzel olur; Annie ve Reiner ölsün ülkeleri batsın. Tam diğerlerini yok edecekken Mikasa gelip Eren’e yapışsın ve yapma aşkım desin jsjsköaösl
Eren sarışın seviyormuş olmaz öyle artık...

aga sen olsan ne yapardın.şöyle düşün.Avrupayı yıktın diyelim,Çin de sana düşman olacak.o zaman ne yapacaksın
Yıkma. Çok basit yani nefret zincirini kırmanın yolu herkesi yok etmek değildir. Herkesle konuşmaktır Hz. Naruto'dan biz böyle gördük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık