Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
8 bölümdür okumuyordum neler olmuş neler..
Ben bilerek nefreti kendi üstüne çekecek sanıyordum fakat öyle değilmiş. Eren cidden dünyayı yok etmek istiyormuş, böyle olması güzel oldu. Eren'in baştan beridir kararlı kişiliğine uyan bir profil çiziyor şu an. Hatta yanılmıyorsam bu kararlı kişilik Saldırı Titan'nın da özelliğiydi.

Ayrıca Eren'in Ackermanlar için söylediği koruma içgüdüsü aslında kendisinde olan bir güdü. Sürekli etrafındakilerin iyiliğini düşünüyor; gel gör ki Mikasa'dan bu yüzden iğrendiğini(şimdi kelimeyi tam hatırlamıyorum fakat böyle bir şeydi) dile getirmişti.

Historia'nın çocuğu umarım Eren'den değildir, Mikasa'nın üzülmesini istemem fakat böyle olacak gibi ve Mikasa da çocuğun koruyuculuğunu üstlenecek.

Annie'nin geri dönmesi çok güzel oldu. Bence bir noktada Annie, Eren'i öldürmeye kalkarken araya Mikasa girer ve savaşırlar ki bu da daha önce sonucu belirtilmeyen kavganın bir müsabakası olarak güzel bir detay olur. Fakat işin sonunda Eren'in ölümü onu en çok seven kişinin elinden olacak gibi yani Mikasa'nın.

Eren tümüyle delirmiş kaypak küçük faşo seni. İnsanların hoşuna da gidiyor böyle olması üzücü. Corona'dan tek farkın Corona'nın senden daha adam olması Eren. Historia gibi bir sümsükle anca senin gibi bir iktidarsız beraber olurdu zaten. Umarım Gabi gerekeni yapacak.

Gabinin Allah belasını versin valla leş gibi karakter bi Falco'ya nakıyorum bi Gabş'ye bu enayi neden Falco gibi olamıyor diye düşünüyorum ya gördüğüm her saniye tiksiniyorum kızdan.

8 bölümdür okumuyordum neler olmuş neler..
Ben bilerek nefreti kendi üstüne çekecek sanıyordum fakat öyle değilmiş. Eren cidden dünyayı yok etmek istiyormuş, böyle olması güzel oldu. Eren'in baştan beridir kararlı kişiliğine uyan bir profil çiziyor şu an. Hatta yanılmıyorsam bu kararlı kişilik Saldırı Titan'nın da özelliğiydi.

Ayrıca Eren'in Ackermanlar için söylediği koruma içgüdüsü aslında kendisinde olan bir güdü. Sürekli etrafındakilerin iyiliğini düşünüyor; gel gör ki Mikasa'dan bu yüzden iğrendiğini(şimdi kelimeyi tam hatırlamıyorum fakat böyle bir şeydi) dile getirmişti.

Historia'nın çocuğu umarım Eren'den değildir, Mikasa'nın üzülmesini istemem fakat böyle olacak gibi ve Mikasa da çocuğun koruyuculuğunu üstlenecek.

Annie'nin geri dönmesi çok güzel oldu. Bence bir noktada Annie, Eren'i öldürmeye kalkarken araya Mikasa girer ve savaşırlar ki bu da daha önce sonucu belirtilmeyen kavganın bir müsabakası olarak güzel bir detay olur. Fakat işin sonunda Eren'in ölümü onu en çok seven kişinin elinden olacak gibi yani Mikasa'nın.
Mutlu son yok aga...Isayama bize son oyununu oynuyor

Mutlu son yok aga...Isayama bize son oyununu oynuyor
Olmasın da. Diğer okuduğum mangalarda hep kazan kazan vardı. Ana karakter hem amacına ulaşıyor hem de hiçbir şey kaybetmiyordu. Belki bir tanesini hariç ki o da öyle vurucu bir kayıp değildi. Umarım bu seri bunu yapar. Ya Eren amacına ulaşsın(ki umarım ulaşmaz) ya da bizim ekip dünyayı kurtarıp Eren'i öldürsün ve bunun acısını yaşarken çeksinler.
Sonsuza kadar mutlu yaşadılar istemiyorum öyle bir dünya yok. Bedel ödesinler. Amaçlarını gerçekleştirdikleri için mutlu fakat ödedikleri bedel için üzülsünler yani buruk bir mutluluk olsun yaşamlarında.

Firtz'in tehdidi'nin gerçekleşmesi beni kimin yaptığını umursamaksızın mutlu etti açıkcası. Söylediği ya da tasarladığı şeyi çizen ya da yazan kişi başarılıdır gözümde..

Eren masum hayalleri olan sevimli küçük bir çocuktu. Geldiler çocuğun Ana’sını yediler. Ayrıca o Armin ile Mikasa da eğer Eren’i öldürmeye çalışırlarsa yazıklar olsun. Adam Mikasa’yı kurtardı, Armin için bir devin midesine indi eğer özel biri olmasa ölmüştü. O Annie kezbanı ve Reiner kekosu milleti pat pat öldürüyorlardı şimdi gelmişler “Bize yardım edin beraber olalım hüüüü” Ey gidi eyyy kadere bak kimler kimlerle beraber....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık