Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Sayı birikmesi iyi oluyor yav.. Okudum rahatladım, Eren yargı dağıtmış ayrıca Gabi denen mal karakter bir halta yarayıp Ereni öldürdü de Eren mutlak güce kavuştu mal çocuk,sırf beni irite etti diye seriye ara vermiştim. Sashayı öldürmüştü birde velet, serinin sonuna doğru böyle karakter sokarak neyi yaşatıyor bu mangaka anlamıyorum? LEVİ NERDE LEVİ? Annie bile sahnelere geri döndü..
Ne yapacaktı Sasha’yı öldürmeyip? Nüfusuna mı alacaktı?

Üye silindi 1004

Ortaköy'e gidip kumpir ısmarlaması gerekiyordu. Gabi her vatandaşın yapması gerekeni yaparak işgalciyi orada infaz etmiştir.
Sasha düşmanın bölgesine girip COD oynarmış gibi sivil ayıklıyor. Gabi gerekeni yapınca kötü oluyor. Başka yerde olsa Gabi kahraman ilan edilirdi. Eren gibi ağlayarak kaçmasını beklediler herhalde. Orada Gabi tüm tayfayı infaz etse gıgım çıkmazdı.

Ne yapacaktı Sasha’yı öldürmeyip? Nüfusuna mı alacaktı?
Ne alaka? Sevdiğim bir karakterdi o yüzden ölünce daha doğrusu saçma bir karakterin öldürmesinden dolayı tepki göstermem aşırı normal, Gabi şimdiye kadar ne yaptı ? Onu bunu suçladı .. Kafayı yedi, yok bunlar insanmış da şeytan değilmiş de diye köşede ağlıyordu. Hayatının en büyük vizyonu Ereni öldürdüm sanması oldu sanırım, gerçi oda saçma başka zaman olsa bizimkiler bin kere keserdi. Başka bir karakter olsa.

Üye silindi 1004

Ne alaka? Sevdiğim bir karakterdi o yüzden ölünce daha doğrusu saçma bir karakterin öldürmesinden dolayı tepki göstermem aşırı normal, Gabi şimdiye kadar ne yaptı ? Onu bunu suçladı .. Kafayı yedi, yok bunlar insanmış da şeytan değilmiş de diye köşede ağlıyordu. Hayatının en büyük vizyonu Ereni öldürdüm sanması oldu sanırım, gerçi oda saçma başka zaman olsa bizimkiler bin kere keserdi. Başka bir karakter olsa.
Reiner ve Eren'in ömürleri boyunca yapamadığı şeyi çok kısa bir süre içerisinde başardı. Gelenden geçenden nefret etmenin hiçbir anlamı yok.

İnsanlardan nefret etmenin anlamsız ve yanlış bir davranış olduğunu öğrendi. Başka bir şey başarmasına gerek yok zaten. Aslan parçası Gabi!
O kadar minnoşluğun içinde anlamasa zaten "mal" olurdu.
Arkadaşı vardı, neydi adı, en son titan olduydu. Hadi o çocuk için desen anlarım da Gabi'ye gösterilen sevgi müsamaha kime gösterildi de, böyle bir şeyi fark etti diye bir şey başarmış oluyor? :artiz:

Gabi kim allah aşkına ya? Ağlak bir velet. Ne doğruyu ne yanlışı bilmez. Aptal aptal tavırlara girmiş. Falco da onunla aynı yaşta ama bundan daha iyi bir çocuk. Buna bin basar karakter olarak. Sen git Sasha’yı öldür. Saçma sapan hırsın yüzünden seni seven Falco’yu da arkandan sürükle. Sonra sana bir şey olması garibim Falco’nun başına gelmeyen iş kalmasın. Sinir bozucu bir tip :D

Üye silindi 1004

Gabi kim allah aşkına ya? Ağlak bir velet. Ne doğruyu ne yanlışı bilmez. Aptal aptal tavırlara girmiş. Falco da onunla aynı yaşta ama bundan daha iyi bir çocuk. Buna bin basar karakter olarak. Sen git Sasha’yı öldür. Saçma sapan hırsın yüzünden seni seven Falco’yu da arkandan sürükle. Sonra sana bir şey olması garibim Falco’nun başına gelmeyen iş kalmasın. Sinir bozucu bir tip :D
İnanılmaz ya!! Burada Falco gibi bir Meriç’i savunuyorsunuz. Falco isimli Meriç başına gelen her şeyi hak etti. 5-6 yaş sonra abazanın teki olacak bir ezik Falco... Gabi şimdiden büyük bir savaş kahramanı. Eren’in infaz edene. Vatanına saldıran Sasha’ya halkım iradesini gösteren gerçek bir kahraman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık