Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Yine Gabi'ciler dolmuş :artiz:

Serinin sonuna yakın bir karakter giriyor hemde velet. Vay efendim tek atmış. Tek attığı kişi şuan dünyanın en güçlüsü. Durduracak kimse de yok.
Gabi durdurduğu zaman da aynı tepkileri görmek istiyorum senden.

Anime tarihinin en ezik ana karakteri aynı hareketi yapmıştı ayna karşısında. Boşuna değil bu. Eren'e gereken cevap Gabi'den gelecek.

Ben nerede kaldığımı unuttum birisi bana söylesin yav.. En son Levi uçmuştu o bölümde kaldım. Hatta öldü zannedip bırakmıştım, ölmedi demi? :D

Bu ay 2 bölüm çıkacak gibi bir muhabbet dönüyor ortalıkta. Doğru mu acaba ?
Sanırım çıkacak ama çıkarsa Ocak ayında bölüm gelmeyecek.

Ben nerede kaldığımı unuttum birisi bana söylesin yav.. En son Levi uçmuştu o bölümde kaldım. Hatta öldü zannedip bırakmıştım, ölmedi demi? :D
114.

Gabi durdurduğu zaman da aynı tepkileri görmek istiyorum senden.
Güzel fıkra.

5-6 sayfa konuşulmuş ama kimse Pixis reyizi anmamış :/
Ateşli bir dev tarafından yenerek ölmediği için İsayama'ya kırgınım.

Sayı birikmesi iyi oluyor yav.. Okudum rahatladım, Eren yargı dağıtmış ayrıca Gabi denen mal karakter bir halta yarayıp Ereni öldürdü de Eren mutlak güce kavuştu mal çocuk,sırf beni irite etti diye seriye ara vermiştim. Sashayı öldürmüştü birde velet, serinin sonuna doğru böyle karakter sokarak neyi yaşatıyor bu mangaka anlamıyorum? LEVİ NERDE LEVİ? Annie bile sahnelere geri döndü..

Sashanın öldüğünde bırakmıştım, az önce bitirdim günceli. Neler olmuş neler son 3-4 bölüm animede coşturacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık