Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Manga Önerileri

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda Castiel tarafından 26 Oca 2013 tarihinde açılan konu

1. Dr. Hiluluk |F.U.G| Grace Mirchea Luslec

Dr. Hiluluk (|F.U.G| Grace Mirchea Luslec)
    Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Ne tarz bir şey istediğini çok anlayamadım. Sürükleyici olsun/battle olmasın mı diyorsun?

2. IceTeaSama (Üye)
    Mesaj Sayısı 349
    Üyelik Tarihi12 Haz 2011
    Savaş olabilir de karate, tekvando vs öyle teknik üstünden giden şeyler olmasın yani. Çok bi tür kısıtlaması olmasına gerek üst üstte kendini okuttuğu sürece. Ama şu an zaten ömanga okumaya pek vakit ayıramıyorum :D

3. Dr. Hiluluk |F.U.G| Grace Mirchea Luslec

Dr. Hiluluk (|F.U.G| Grace Mirchea Luslec)
    Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Feng Shen Ji, Tower of God - bu ikisi savaş odaklı ancak farklı unsurları da bünyesinde barındıran güzel, sürükleyici seriler.

Watashitachi Shiawase no Jikan - Bir idam mahkumu ile hayattan bir beklentisi olmayan bir piyanistin 8 bölümlük hikayesi. Son derece sürükleyici ve güzel. En iyi psikolojik - dram mangalarından biridir.

:D

4. IceTeaSama (Üye)
    Mesaj Sayısı 349
    Üyelik Tarihi12 Haz 2011
    Tog'u 270 bölüm falan okumuştum da sonra kaldı öyle. Tekrar başlamak çok üşendirici :D Feng Shen Ji de biraz uzun galiba ama diğerine bakabilirim 8 bölüm iyidir :D Sağ olasın.

5. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,495
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012
    Bugün birkaçını inceleyeyim. Teşekkür ettim.
    Okudum daha önce. Güzeldi.

6. weakpenguen (Üye)
    Mesaj Sayısı 2
    Üyelik Tarihi4 Haz 2018
    Merhaba bir manga vardı yaklaşık 80 bölüm okuduktan sonra ara vermiştim , sonra unuttum gitti . Bu aralar okumak istiyorum fakat adı aklıma gelmiyor.

konusu şöyle Karakterimiz okulda başarılı ve saygı duyulan bir öğrencidir( erkek ) .Fakat bu sadece maskesidir. Aslında karaktersizliğin tanımı olabilecek derecede iki yüzlü bir ergendir. Zaman zaman gerçek yüzünün ortaya cıkması tehlikesi ile karşı karşıya gelen sapık , aynı zamanda hoşlandığı kızın annesindende dövüş dersleri almaktadır( ikisindende dayak yemektedir arada ).

Bu manganın adını hatırlayan varsa yardımcı olabilir mi ? Teşekkürler.

7. Minato Üye

Minato (Üye)
    Mesaj Sayısı 908
    Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
    Zippy Ziggy?

8. weakpenguen (Üye)
    Mesaj Sayısı 2
    Üyelik Tarihi4 Haz 2018
    evet çok sağol.

9. The Gamer tarzında manga ya da anime önerebilecek var mı SAO yu izledim

10. Siyah Ateş KaraSu

Siyah Ateş (KaraSu)
    Mesaj Sayısı 2,143
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Bu gün bir manga okumak istiyorum, çok uzun olmasın, bir günde bitirebileceğim, kaliteli bir manga olsa iyi olur.

Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık