Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Manga Önerileri

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda Castiel tarafından 26 Oca 2013 tarihinde açılan konu

1. Eustass Captain Kidd at-avrat-pusat

Eustass Captain Kidd (at-avrat-pusat)
    Mesaj Sayısı 6,578
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    @Sakata Gintoki

Yalnız Vagabond yarım kalmış seri.İlham gelince çizerim dediydi ama 3 senedir çıkmıyor ama yine de baya doyuruyor yani.

Mihawk hariç de çabuk :agla:

2. Shanks SHANKS

Shanks (SHANKS)
    Mesaj Sayısı 2,314
    Üyelik Tarihi8 Oca 2010
    Batotoya nolmuş öyle ya :artiz:

Bu arada webtoonları okumanızı tavsiye ederim. Genelde saçmasapan şeyler olsa da güzeller var baya. LINE webtoon uygulamasından.

BASTARD, Lookism, ToG (bilmeyen mi kaldı :hhh: )

UZak durun -> Girls of The Wilds , Cheese in the trap

Horimiya da güzel. Romantik komedi tarzında. En son baktığımda animesi yoktu ki garip tam tutacak tarzda.

Shimanami Tasogare -> Önyargısı olmayanlar okuyabilir güzel (gay karakter var)

Sanctuary güzel

Gintama aksiyona bağladı sırf :artiz:

3. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 3,898
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Bildiğimiz Batoto kapandı, domaini de sattılar. Eski sitenin forum kısmı başka bir domainle yayında hala gerçi. Yeni alan şahıslar da okuma sitesi gibi yapmışlar ama zamanla site ne hale gelir artık göreceğiz. Alternatif olarak şurayı kullananlar var: https://mangadex.com/

4. Shanks SHANKS

Shanks (SHANKS)
    Mesaj Sayısı 2,314
    Üyelik Tarihi8 Oca 2010
    Teşekkür ederim. Kapanmasının bir sebebi var mı, yayıncılar şikayet mi etmişler?

5. Shigeno Goro v.NISTELROOY

Shigeno Goro (v.NISTELROOY)
    Mesaj Sayısı 1,630
    Üyelik Tarihi27 Nis 2014
    Hocam forum kısmının linki var mı acaba? ToG yorumlarına bakıyordum yarıda kaldı :D

6. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 2,455
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Pek Warcraft bilgim yok film kadar biliyorum ama temel olarak öyle sanki. Bölüm sayısı az ya çabuk biter diye söylemiştim. Hem ana karakteri epey etkileyici bence :D

7. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 3,898
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Bildiğim kadarıyla siteye sıkıntı çıkaran botlar, ddos saldırıları vs. gibi sorunlardan dolayı artık devam ettirecek gücüm kalmadı falan diyordu.

Buyur: https://vatoto.com/forums/

8. Shigeno Goro v.NISTELROOY

Shigeno Goro (v.NISTELROOY)
    Mesaj Sayısı 1,630
    Üyelik Tarihi27 Nis 2014
  9. Ferman54 Üye

Ferman54 (Üye)
    Mesaj Sayısı 47
    Üyelik Tarihi28 Nis 2016
    İsekai mangaları sevenlere önerim. Isekai Tensei Soudouki

10. Dante13 Üye

Dante13 (Üye)
    Mesaj Sayısı 433
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Animesini izlemiştim. En başta çok sağlam bir gizem oluşturuyorlar, ama sonunu saçma bağlıyorlar bana göre. Baya oldu izleyeli, tam ayrıntı hatırlamıyorum. Sonuna takılmam diyorsan izleyebilirsin.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık