Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Önerileri

Kenshin diyecektim fakat listende var.Vinland Saga diyecektim o da listende var:)
20th century boys gibi sağlam mangalar da listende var.Akira nın mangasını okuyabilirsin,shounen sayılabilecek the breaker da kötü değildir.Yakın zamanda okuduğum mastürbasyon ustası da ilginç ve güzel bir mangadır
http://myanimelist.net/manga/8967/Onani_Master_Kurosawa

Metal Gear seven bir arkadaşa yardımcı olamamak üzüyor beni ama okuduğum manga sayısı biraz kısıtlı:) Invictus filan gelirse önerir güzel bir şeyler
Tavsiyelerin için teşekkürler. The Breaker ve Akira aklımda olan mangalardı zaten, onları da en kısa zamanda okumaya başlayayım o zaman.
Onani Master Kurosawa'yı da aklımda tutayım, okul yaşamıyla ilgili mangaları pek sevmiyorum ama gerek yüksek puanıyla gerek de ismiyle ( :flaugh: ) dikkatimi çekti. Bölüm sayısı da azmış, bir bakmakta fayda var.

Diğer oyunlar bir yana, MGS bir yana diyorum :). Yıllar geçse de bu serideki oyunlardan daha iyi bir oyun çıkmadı henüz karşıma.

Kendi mesajımı da alıntı yapayım da gerilerde kalmasın :D.
Arkadaşlar ben One Piece ve Toriko tarzında bir shounen manga arıyorum. Çok çok iyi olması gerekmez, kendini okutsun yeter.
Bir de Berserk gibi fantastik (elfler, büyücüler, ejderhalar vb.)bir evrende geçen manga arıyorum, seinen türünde olursa daha iyi olur.
Son olarak da tavsiye edebileceğiniz çok başarılı seinen mangalar varsa öğrenmek isterim.

Manga listem şöyle.

@Solid Snake; Claymore'u deneyebilirsin biraz Berserk tarzındadır. Shounen olarak manga bilmiyorum ancak izleme listende gözüme çarptı HunterxHunter izlemeni tavsiye edebilirim. Mangası biraz sönük sanırım animesi yanında.

Beyler ben dövüş mangası arıyorum konusunun pek güzel olması fark etmez.İngilizce olması da fark etmez sadece dövüşleri süper olsun yani bakınca vay anasınııı diyeyim öyle bir şeyler olsun. Veritas ve The Breaker'ın dövüşleri bence güzeldi onlara yakın bir şey olursa baya iyi olur :D

Beyler ben dövüş mangası arıyorum konusunun pek güzel olması fark etmez.İngilizce olması da fark etmez sadece dövüşleri süper olsun yani bakınca vay anasınııı diyeyim öyle bir şeyler olsun. Veritas ve The Breaker'ın dövüşleri bence güzeldi onlara yakın bir şey olursa baya iyi olur :D
Sun ken rock'a bak istersen.

@frtztrk
Claymore da Shounen türünde zaten. ;) Action Fantasy Shounen Tragedy diye geçiyor. Çizimleri ve serinin aylık çıkması seinen dedirtiyor hakikaten ama değil.

@Solid Snake
Toriko ve OP gibi sürükleyici manga istiyorsan The Breaker dene. Veritas'a çok benziyor zaten. Ama çizimleri çok daha güzeldir. Manhwa'lardan ID var. Çok methediyorlardı. Onu da deneyebilirsin. Ama benim önereceğim asıl manga Hokuto no Ken. Bunu kesinlikle oku. Shounen - Seinen türündedir. Çizimleri seinen tarzı zaten. Aksiyon da hiç bitmez.
Ben shounen değil mi demişim hani nerede :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık