Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Önerileri

Şu anlık aklıma gelen sadece 2 tane var. Biri, monster rancher diğer ise, Escaflowne. İkisi de güzel seridir ama bana sorarsan, monster rancher tam senlik :)
Şu seneler önce kanal D de çıkan anime mi :D Kurt , taş dev , bir kız , tek gözlü salak bişey teleport yapıyordu :D Sonra bir de patenli bi çocuk vardı :D Aklıma getirdiğin iyi oldu valla bitirememiştim ben onu inşallah internette bulurum. :)

Şu seneler önce kanal D de çıkan anime mi :D Kurt , taş dev , bir kız , tek gözlü salak bişey teleport yapıyordu :D Sonra bir de patenli bi çocuk vardı :D Aklıma getirdiğin iyi oldu valla bitirememiştim ben onu inşallah internette bulurum. :)
Ta kendisi :D Kurt ve tavşan = Zoro ve Sanji hesabı. O taş devi de chopper'a çok benzetirim :) Tek gözlü salak da usop oluyor sanırım :) Hikaye olsun karakterler olsun çok güzel bir seriydi. Ejderhalar falan da cabası. O son dövüş harikaydı be :D

Shamo var. Özetlemek gerekirse, kötü birisinin hayatını anlatıyor. Psikolojik tahlilleri ve bunların dışa vurumunu çok iyi yansıtan bir mangadır. Serbest tarzda dövüşle ilgili bir manga. Tek kusuru çizimlerinin çok çok sağlam olmaması. Ortalamanın üstündedir ama yine de aşırı iyi değildir.
Kötü birini anlatması o psikolojik tahliler karakterlerin tepkileri falan çok iyiydi de bi ara kötülük olayının şeyini çıkarmıştı mangaka ondan sonra okumamamıştım bünye bi yere kadar dayanabiliyomuş bu tarz bi seriye demek ki

Pein dedi ki:
The Breaker 1.seri 72 bölüm/Bitmiş
The Breaker=Yeni Dalgalanmalar(New Wawes) 2.seri,ilk serinin kaldığı yerden devamı ve şuan güncel.
Tamam hocam The Breaker a başlıyorum, sağol tavsiyen için.

Reiper dedi ki:
Berserk oku. SKR ve Veritas toplamından daha sağlam seridir.
Berserk'in hastasıyımdır, ikinci kez bile okuyabilirim. Ama istediğim tarza o kadar da yakın değil, öneri için sağol.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık