Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Magellan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 167 86.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 13.5%

• Kullanılan toplam oy
    193
Son bölümü yeni izledimde luffynin jet bazukasının şidddetini azaltıyor sanırım zehirle kaplı olması.Yoksa bu adam lucciden daha fazla fiziksel güce sahip değil herhalde. :confused:Lucci twin pistolde baya ileri savrulmuştu çünkü,bir iki adım gerilemedi.

Çok çok güçlü gerçekten en az amiral seviyesinde.Bazen düşünüyorumda marcoyu yener gibi geliyor.Hatta yonkoular bile epey zorlanır gibi,haki bu adama en fazla ne yapabilirki her yer zehir kaplıyken.Shanks gibi usta olacaksın anca irade kontrolünde.

Eline sağlık bu başarılı çeviri için,teşekkürler emeğin büyük :good:

Son bölümü yeni izledimde luffynin jet bazukasının şidddetini azaltıyor sanırım zehirle kaplı olması.Yoksa bu adam lucciden daha fazla fiziksel güce sahip değil herhalde. :confused:Lucci twin pistolde baya ileri savrulmuştu çünkü,bir iki adım gerilemedi.

Çok çok güçlü gerçekten en az amiral seviyesinde.Bazen düşünüyorumda marcoyu yener gibi geliyor.Hatta yonkoular bile epey zorlanır gibi,haki bu adama en fazla ne yapabilirki her yer zehir kaplıyken.Shanks gibi usta olacaksın anca irade kontrolünde.

Eline sağlık bu başarılı çeviri için,teşekkürler emeğin büyük :good:
Sağolasın... Magellan harbiden çok güçlü... Zaten bulunduğu mevki bunun kanıtı...

meyve yetenegi çok güzel gerçektende güzel paylaşm:good:
Sağol...

ellerine sağlık .
benim anlamadıgım bu adam gerçekten nasıl paramecia olabiliyor ya vücudundan bir maddeyi salgılayabiliyor hatta onu fazlasıyla üretebiliyor kendisini o maddeye çevirebiliyor ama paramecia ilginç bir şey pek inanasım gelmiyor ama madem öle deniyor inanacağız ne yapalım

ellerine sağlık .
benim anlamadıgım bu adam gerçekten nasıl paramecia olabiliyor ya vücudundan bir maddeyi salgılayabiliyor hatta onu fazlasıyla üretebiliyor kendisini o maddeye çevirebiliyor ama paramecia ilginç bir şey pek inanasım gelmiyor ama madem öle deniyor inanacağız ne yapalım
mr3 de paramecia, aynı magellan gibi vücudundan mum üretebilir, ancak darbelerden kaçamaz, magellan gibi(luffy'nin bazukasında diz çökmüştü acıdan) ,logialar(karanlık hariç o da kara delik herşeyi çektiği için) darbelerden kaçabilir bu şekilde ayırt edilebilir ayrıca logialar element olarak geçiyor, zehir bir element mi? yada mum? burdan da anlayabiliriz

bu adam nasıl paramecia ya 449 uncu bölümde 6:30 lu dakikalarda adama tüfeklerle saldırıyolar sadıtırılar adamın içinden geçiyo bu adamın paramecia olduğu hangi bölümde açıklandıki adam top saltırılarından bile etkilenmiyo
Luffy bu adama vurabiliyor Haki'siz... Nasıl Logia oluyor acaba...

gear 2 ile vurnca adamda iz cıktı hiç normal bi şekilde vurmadıki anın teşvikiyle housoku kullanıyo belki o andada azda olsa zırhın rengi vardır hatta karasakal bile hakin gelişmiş tarzında bişey kullanmıştı luffyden yumruk yiyince
Bu adam Logia olamaz... Ki değil zaten... Serinin sahibi meyveye Paramecia demiş... Ben sana onaylı bilgi veriyorum... Sen bana teori söylüyorsun... Logia olsa, Inazuma'nın Keep Out saldırısı işe yaramazdı...

Son düzenleme:
Hemen hemen bir amiral kadar vardır sanırım. Dünyanın en azılı suçlularının tutulduğu hapisaneyi koruyor adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık