Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Magellan'ın Seviyesi

Magellan'ın Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2. Kaptanı etmez.

Kullanılan: 72 33.0%
  • Yonkou'ların 2. Kaptanına eşittir.

Kullanılan: 106 48.6%
  • Amirallere Eşittir.

Kullanılan: 35 16.1%
  • Amiraller'den daha güçlüdür

Kullanılan: 5 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    218
Değdiği kişiyi yener. Tabi kokalı güçlü bir vuruşa karşı tek yeme olasılığı yüksek. Sezar'dan farkı yok ne eksiği ne fazlası.
Zaten Sezar benim zehrim daha güçlü diyordu ama biz eşit kabul edelim.

Misal Luffy g3 ile Sezar'ı yendi. Ama Jack'in g3 ayarında saldırısı yoksa ve Sezar'ı tekleyemezse taş olur.
Ama yonkou indiribileceği söylenen yumruğa sahip Kral eğer g3 üstü bir yumruğa sahipse Sezar'ı indirir.

Son düzenleme:

Cp0Lucci

Magellan amirallerden güçlü diyen 2 kişi kim? :D

Magellan 2 sene önceki Luffy'nin jet bazookasıyla yamulmuş bir karakter. Luffy şuan gear 2+gear 3 le Ceasar'ı yendiği gibi yener onu fazla abartmaya gerek yok bence.

Karasakal dikkatsizlik sonucu teke gitti. Orada az ciddi olsaydı Magellanı çok zorlanmadan yenerlerdi. Hem sayıca fazlalar, hem de magellandan meyveyi çıkarınca geriye pek bir şey kalmıyor:(

Magellan amirallerden güçlü diyen 2 kişi kim? :D

Magellan 2 sene önceki Luffy'nin jet bazookasıyla yamulmuş bir karakter. Luffy şuan gear 2+gear 3 le Ceasar'ı yendiği gibi yener onu fazla abartmaya gerek yok bence.

Bu iki sayfa arasında fark var mı? Biri Ipmel Down müdürü Magellan, diğeri bu günün imparatoru Teach. İkisi de bu darbeleri aldıktan sonra rahat bir şekilde Luffy'i dövüyor, Magellan ise dövmenin ötesinde ölümün eşiğine getiriyor.

Magellan'ı yanlış örnek üzerinden zayıflatmaya çalışıyorsunuz. Bu adamın yapamadığı tek şey, seriinin baş karakteri Luffy'nin yolunu kesememekti. Ee ne yapalım şimdi? Bu adamın gücünü kabul etmemiz için Luffy'nin ölmesi ya da Impel Down'dan çıkamamasımı gerekiyordu?

Bir de şu Karasakal hazırlıksız yakalandı muhabbeti var, katılmıyorum buna. Mangaka orada bize net bir şekilde, Magellan denk getirirse imparator seviyesindeki bir adamı da tekler demek istedi ama kabul etmezsiniz bunu :)

Bizim gördüğümüz Magellan Bi Katakuri falan etmez ama bu karaktere haki falan koyarsa oda 2. Kaptan eder gördüğümüze göre oy verdim ben 2. Kaptan etmez.

Shiryuu = Magellan, Shiryuu da Teachin en güçlü adamıdır diye düşünüyorum. Haliyle en kötü Yonko sağ kolu eder.

Yonko Commander seviyesi iyice ele ayağa düşmüş :( Şimdi düşünüyorum 5 gün Neko ve İnuyu tutabileceğini zannetmiyorum Magellanın,Venom formuyla belki.Bana göre Doflyden güçsüzdür.Doğal olarak bir Yonkounun ilk üç elemanı arasına beki girebilir.Shiryu ise meyve falan yemiştir öyle tam bir sağ kol seviyesine ulaşmıştır.Tam bir kıstas değildir bence.

Zehir çok ters bir güç arkadaşlar, Impel down'ın müdürü Magellan'a da tek atacak bir güç olmadığına göre, belki imparatorlar o seviyededir diyecem ama bu günün imparatoru Karasakal ve tayfasına geçmişte tek atan adam Magellan :) Diyeceğim o ki bu adamın her kese karşı şansı var, bana göre amiral seviyesi dediğimiz adamlar karşısında %50'den fazla şansı vardır.

Sadece logia meyve kullanıcıları ile nasıl savaşır kestiremiyorum. Yoksa Fujiyi felan tokatlar :)
Oha, dediğin adam amiral yahu. Magellan'ın zehri Fuji'ye ulaşamaz bile, sonrası malum.

Son düzenleme:
Oha, dediğin adam amiral yahu.

Magellan gerçekten zayıf bir adam değil. Teach ve tayfasına kaybetmiş olmasına rağmen, haala kendini suçlayan onurlu bir savaşçı. Kaldı ki Magellan'ın Impel Down'da başarılı olması bir mucize olurdu. Bi tarafta baş karakter Luffy, diğer tarafta mangakanın özenerek tasarladığı, bu günün imparatoru Karasakal.. Luffy, Magellan karşısında zaten bi varlık gösteremiyor, binbir türlü torpille anca canını kurtarabiliyor. Karasakal ise rövanş'ta muhtemelen tüm tayfasıyla ile Magellan'ı alt ediyor.

Bu adam için amiral seviyesinden aşağısı vicdansızlık olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık