Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ma Gangryong(Veritas) vs Shi-Woon Yi(The Breaker)

Dövüş sonucu?

• Kullanılan toplam oy
    26

kör topal

kaşlar gücü simgeler çekirge :hhh: yalnız mangada da konusu geçiyor bizim eleman yakışıklı değil. Aksine çirkin yani :D öyle kızlar hep hasta olacak buna diye bir endişeniz olmasın yani ;)

yok be ilk Ki yüklemesinden bahsediyorum. Daha ilk seride "geçmiş ustaların Ki"si gibi bir dalga vardı ya. Bedeni kaldırmasını beklediler falan
Bilemiyorum eğer aynı evrende olsa diğerinde tanrı lütfu büyük potansiyel var tüm ustaları şaşırtıcak kadar. Ama evren farkından belki gangyroung (yanlış yazdım :D) alabilir.

Daha önce eşitler ama Gangryong alır demiştim ama son birkaç gündür tekrardan The breaker'a bakıyorum ve şimdi Shiwoon'a bakış açım iyileşti.

Çocuk aslında epey gayret etmiş ama tabi normal okurken o kadar süre bekleyip sonra bunun gel kardeş konuşarak anlaşalım, benim sunsengnim öyle biri değil tamam mı tavırları insanı hayretlere düşürüyor. Bu bu adamı sevmeyi zorlaştırıyor.

Ama şimdi yeniden bakınca Shiwoon aslında epey güçlü. Üstelik henüz çekirge olduğunu düşünürsek cidden canavar bu çocuk. Her ne kadar hapçı olsa da Shiwoon'a özür dileyerek hakkını teslim etmek istedim. Ara ara gerçekten klas hareketleri var. Artık sana gıcık değilim klan lideri-nim.

Gangryong zaten orada büyük ihtimal Vera-sama'yı yenemedi ve hala seviyesi yeterli değil. Bu durumda hala yeterli olmayan Shiwoon ile ikisini hala eşit seviyede görüyorum ama artık Shi-woon alır diyorum.

Gerçi yarın öbür gün Veritas okursam tekrardan yine fikrim değişebilir ama şu an cidden Shiwoon'u takdir eden bir ruha büründüm.

Konuyla ilgisiz ama şu adam da cidden müthişmiş onu ekleyeyim.

Daha önce eşitler ama Gangryong alır demiştim ama son birkaç gündür tekrardan The breaker'a bakıyorum ve şimdi Shiwoon'a bakış açım iyileşti.

Çocuk aslında epey gayret etmiş ama tabi normal okurken o kadar süre bekleyip sonra bunun gel kardeş konuşarak anlaşalım, benim sunsengnim öyle biri değil tamam mı tavırları insanı hayretlere düşürüyor. Bu bu adamı sevmeyi zorlaştırıyor.

Ama şimdi yeniden bakınca Shiwoon aslında epey güçlü. Üstelik henüz çekirge olduğunu düşünürsek cidden canavar bu çocuk. Her ne kadar hapçı olsa da Shiwoon'a özür dileyerek hakkını teslim etmek istedim. Ara ara gerçekten klas hareketleri var. Artık sana gıcık değilim klan lideri-nim.

Gangryong zaten orada büyük ihtimal Vera-sama'yı yenemedi ve hala seviyesi yeterli değil. Bu durumda hala yeterli olmayan Shiwoon ile ikisini hala eşit seviyede görüyorum ama artık Shi-woon alır diyorum.

Gerçi yarın öbür gün Veritas okursam tekrardan yine fikrim değişebilir ama şu an cidden Shiwoon'u takdir eden bir ruha büründüm.

Konuyla ilgisiz ama şu adam da cidden müthişmiş onu ekleyeyim.

Breaker okuduğun için veritastan sıyrılmışsın :D
şunu belirteyim bu arada veritastaki elemanı sadece gücü için değil yeteneğinin doğallığından öne alıyorum.
Adamın yıldırım tekniği direk Ki'ye saldıran bir şey. Tek bir darbe bile yesen hasar yüksek olmasa da belli bir süre Ki'yi kitleyebiliyor. Yoksa diğer statları oldukça yakın.

Breaker okuduğun için veritastan sıyrılmışsın :D
şunu belirteyim bu arada veritastaki elemanı sadece gücü için değil yeteneğinin doğallığından öne alıyorum.
Adamın yıldırım tekniği direk Ki'ye saldıran bir şey. Tek bir darbe bile yesen hasar yüksek olmasa da belli bir süre Ki'yi kitleyebiliyor. Yoksa diğer statları oldukça yakın.
Tabi insan son okuduğunun gazına gelip veritastan sıyrılabiliyor:D

Gangryong normal bir dövüşte alır gibi geliyor ama Shiwoon ciddiye bağlayıp iş bitirmek için saldırırsa güç kaybetmeden o vakit Shiwoon'da alabilir gibi. Mesala Ruh bozan yumruk gibi basit görünen ama baya güçlü adamlara etki edebilen bir saldırısı var. Dayanıklılığı ve temel teknileri falan derken Gangryong'un bunu yenmesi için baya öldüresiye dövmesi, kemiklerini kırması lazım ki öteki türlü sürekli ayağa kalkıyor. Hele eşiği geçerse ciddi sorun. Gerçi o açıdan Gangryong'ta bundan geri değil birçok konuda. Yoyo'su, yıldırım yumrukları, hele ki engelleyen saldırları ile Shiwoon'u düz bile edebilir.

Zaten bu ikisi baya baya eşit gibiler. İlk tercihimde eşit olsalar bile Gangryong hırçınlığı ile iyi aile çocuğu Shiwoon'u yener demişim bu seferde Shiwoon'a şans verdim. Artık gıcık değilim ona ankette ezilmesi bari, bir ara Veritas'a tekrardan bakarım yine değiştiririm oyumu:flaugh:

Keşke Veritas bitmeyeydi de göreydik Gangryong tam olarak ne seviyede:p Ama Vera-sama'ya dokunabilecek düzeyde ise Gangryong derdim gönül rahatlığıyla ama şu an için bu dövüş her sonuca açık gibi:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık