Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En İyi Saf Dışı Kalışı

Hangisi daha iyi ?

• Crocodile'ın Kanca sokuşu

Kullanılan: 99 41.1%
  • Crocodile'ın Vücudunu kurutuşu

Kullanılan: 20 8.3%
  • Aokiji'nin Dondurması

Kullanılan: 15 6.2%
  • Magella'nın zehirlemesi

Kullanılan: 24 10.0%
  • Zurnacı Apoo'nun coşkuyu vermesi

Kullanılan: 14 5.8%
  • Imparatorun İlahi Gücü

Kullanılan: 57 23.7%
  • Ceaser'ın Nefessiz bırakması

Kullanılan: 4 1.7%
  • Charlotte Meyve sıkacağı

• Sanji'nin kaptanına selamı

• Kullanılan toplam oy
    241
Croco'nun sahnelerindeki dehşeti ve dramayı değil diğer sıradan karakterler hiçbir imparator veremedi Luffy'e. Cidden mevzusu başka Croco'nun. Bende böyle çizdiğim bir karakteri harcamak istemezdim.

Croco'nun sahnelerindeki dehşeti ve dramayı değil diğer sıradan karakterler hiçbir imparator veremedi Luffy'e. Cidden mevzusu başka Croco'nun. Bende böyle çizdiğim bir karakteri harcamak istemezdim.
Luffy'nin açık ara en zorlama galibiyetide oydu zaten :of: Doflamingo bu adamla dengi gibi konuşuyor bizim boklu Luffy G2 haki bilmeden alıyor. Yok Robin kurtardı. Yok Su ütüne döküldü. Bu kadar sağlam bir Villain'a Pell'i bile feda etmedi adam gerçekten değer veriyor mu Oda şüpheli

Luffy hiçbirinde Magellan'ınki kadar ezilmedi. O sahnede Luffy yok oldu resmen. Çizim bize o eziciliği, o yok oluşu çok güzel yansıtıyor.

Magellan. Denizin altında bir hapiste kapana kısılmışsın, bütün vücudun zehirden yanıyor.

Kaido'nun ilahi tokatı 1 numaraydı. Çünkü o zamana kadar Luffy Kaido'yu indiriyor, inletiyor ve uçuyordu. Mangaka Luffy ile birlikte fanlarına öyle bir cevap vermişti ki bazıları serinin dinamiklerinden girmiş vites kutusundan çıkmıştı :) Ayrıca o zaman başta @Smoker'ın gif/resim/karikatür ağırlıklı paylaşımları olmak üzere birçok kişinin döndürdüğü goygoylar forum tarihine geçecek kadar iyiydi :) Her şeyin ilki güzeldir. Kaido'dan sonra bağımlılık yaptı artık bu iş. Apoo 2. sırada kaldı :D
Forumun beni en çok güldürdüğü gün ve bölüme gidiyor oyum :alkis:

Luffy'nin açık ara en zorlama galibiyetide oydu zaten :of: Doflamingo bu adamla dengi gibi konuşuyor bizim boklu Luffy G2 haki bilmeden alıyor. Yok Robin kurtardı. Yok Su ütüne döküldü. Bu kadar sağlam bir Villain'a Pell'i bile feda etmedi adam gerçekten değer veriyor mu Oda şüpheli
Yenmiş yenilmiş, şu kadar güçlü bu kadar güçlü önemli değil o, yaratılan karakter ve çizilen sahneler çok iyi Croco'da.

Hepsi o kadar güzel ki hangisini seçeceğimi bilemiyorum. Ama Sanırım Croco-Boy’un askılık gibi kancayı sokması bir tık daha güzel :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık