Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Potansiyel Güçlenmeleri

Seriye baktığımızda güçlü karakter = büyük gibi bir mantık da var.

Örnek verecek olursak wb kaidou big mom sengokunun meyve gücü olsun hacimce hep büyükler.

Luffynin büyüyüp g3 gibi ama hakili ve dev formu olacağını düşünüyorum meyve gücü sayesinde.

Hea o mu? Ben de farklı bir şey diyeceksin sandım. :( Onlar eskide kaldı yav. Hakisiz adam mı var artık? :/
Öyle tabii de o arca göre epey etkili bir yumruktu aslında o. Bunun dışında bu tarz saldırıların gerçek etkisini görmek için BB'nin hapishanede Luffy'i yere vurduğu sahne epey etkili idi.

Armament geliştireceği kesinleşti galiba. Normal halinin armament’i kaidou’nun sağ kolunun seviyesine çıkarsa gear 4’le hasar vermeye başlar belki kaidouya.

Gen uyanışı diye bir şey olacak bence. D ırkın özgü bu uyanışı neticesinde luffy garp gibi bir fiziğe ve aynı zamanda güce sahip olacak. My Hero Academia daki Ali Might (Toshinori Yagi) gibi olabilir.

Meyve uyanışını gözümüze gözümüze soktular. Ana karaktere gelmemesi gibi birşey olmaz diye düşünüyorum.

Gözlem hakisine gelen power up diğer iki tip hali olan silahlanma ve kral hakisine de ekstra power up gelir.

Basınç ile alakalı bir vites gelebilir. 4.vites formuna yada çıkarsa ki bence çıkmaz 5.vites ile kullanabilir.

-Gözlem hakisini KAtakuri dövüşünde kullandığı gibi kullanmaya başlaması.
-B.hakinin de üst düzeyine çıkması.
-Lan ben KAta ve Dof ile dövüştüm. Bunlar meyve uyandırdı ben de uyandırıyorum diyip uyanış yapması. G5 bu olabilir. Adını G5 koyabilir çünkü meyve ile alakalı bir şey.
-G4'ün başka bir formu. Tamamen fiziksel dövüşe dayalı bir teknik olabilir.
-Kral hakiyle ilgili gelişmeler.
-Uyanış eğer G5 değilse G5.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık