Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Potansiyel Güçlenmeleri

-Gear serisinin devamı
-Hakisinin yeni versiyonları ve devamı
-Şeytan meyvesinin uyanışı

Son olarak aşırı oburluğu yüzünden mi yaktığı enerji yüzünden mi anlamadım ama gıda takviyesi yaptığın da sanki iyileştirme gibi birşey kazanıyor gibi geliyordu hep aklıma ne akala ama bunu da yazıyım bir tarafa . (Çift meyve gücü olma ihtimali var mı acaba ?)

-Gear serisinin devamı
-Hakisinin yeni versiyonları ve devamı
-Şeytan meyvesinin uyanışı

Son olarak aşırı oburluğu yüzünden mi yaktığı enerji yüzünden mi anlamadım ama gıda takviyesi yaptığın da sanki iyileştirme gibi birşey kazanıyor gibi geliyordu hep aklıma ne akala ama bunu da yazıyım bir tarafa . (Çift meyve gücü olma ihtimali var mı acaba ?)
Yok da wolverine gibi hızlı yenilenme özelliği var. Bu da lastik oluşundan kaynaklanıyor.
Küçük olduğu halde dayanıklılığının üst düzeyde olma nedeni de bu zaten.

Çok da ekstra şeylere gerek yok esasen. Luffy zaten yumruk yumruğa savaşlarda çok etkili meyvesi sayesinde. Ne kadar darbe absorbe ediyor bilmiyorum ama Dof olsun Kata olsun G2 ve G3 hallerini hayvan gibi dövdüler. Meyvesi ve kendi dayanıklılığı sayesinde gıkı çıkmadı çocuğun. Buna ekstra olarak bir de traktör lastiği yeteneğini elde etti G4 ile yani şu saatten sonra Uyanış, G5 ve Rayliegh tarzı haki kalkanı tarzı bir şey bekliyorum.
Yok da wolverine gibi hızlı yenilenme özelliği var. Bu da lastik oluşundan kaynaklanıyor.
Küçük olduğu halde dayanıklılığının üst düzeyde olma nedeni de bu zaten.
Lastik meyvesinin bilmediğim iki yeni özelliğini duydum bunca yıl sonra. :D Hızlı yenilenme ve darbeleri absorbe etme. Kim söyledi size bunları ağalar? :S

Lastik meyvesinin bilmediğim iki yeni özelliğini duydum bunca yıl sonra. :D Hızlı yenilenme ve darbeleri absorbe etme. Kim söyledi size bunları ağalar? :S
Her zaman vardı be Bro'm :( Ha direk her şeyi oraya bağlamıyorum kendi dayanıklılığı var bizim çocuğun ama işte en basitinden hatırladığım 1000 gölge Moriah'ın yumruğundan ben lastiğim deyip kalkması :/ 1:12'de dediğim sahne.

Her zaman vardı be Bro'm :( Ha direk her şeyi oraya bağlamıyorum kendi dayanıklılığı var bizim çocuğun ama işte en basitinden hatırladığım 1000 gölge Moriah'ın yumruğundan ben lastiğim deyip kalkması :/ 1:12'de dediğim sahne.
Hea o mu? Ben de farklı bir şey diyeceksin sandım. :( Onlar eskide kaldı yav. Hakisiz adam mı var artık? :/

Dedesine baksın az yav, adam kodum mu indiriyor, Luffy utanmasa g10'a kadar gitçek,dediğin gibi hakide usta olsun artık.

Zaten lastik diye sabaha kadar dövsen yinede kalkıyor,burası ayrı garip.
Mangaka serinin en iyi 10 meyvesinden birini buna vermiş. Her türlü torpilin hası damarlarındaki asil kanda mevcut :gamyon:

Haki konusunda gelişim göstermesi şart. Bu arc birşeyler olsun artık. Meyvesi olmasa sümüklü böcek kadar kıymeti yok arkadaş bu nasıl bir insan evladı ben anlamadım :fool:

Son savaşa kadar G4 yeterli. Süresini ve b.hakisini artırmalı. Kata ile tokuştuğunda eli yamuluyordu. Son savaşta da değişik bir şeyler patlatır. Uyanış ya da G5 falan gibi meyvenin en ileri kullanışını yapar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık