Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Potansiyel Güçlenmeleri

Valla onu bunu bilmem de tayfasını korumak istiyorsa Nightmare Luffy tarzında bir güce erişmesi lazım...

Luffy= önce uyanış sonra bir iki arc sonra yonkoya karşı dövüşürse g5.

Zoro= aşure ve göz

Sanji= amaterasu tamam tamam
Neyse Suit ve hızıyla bir şeyler yapar artık.

Luffy= önce uyanış sonra bir iki arc sonra yonkoya karşı dövüşürse g5.

Zoro= aşure ve göz

Sanji= amaterasu tamam tamam
Neyse Suit ve hızıyla bir şeyler yapar artık.
Aşure dedin de olsa şuan ne güzel giderdi valla... :D

Luffy elektriği kullanabilmeyi öğrenmeli ve alevi...
Thor ve Fire saldırıları var. Bunları geliştirebiilir aslında plastiğin avantajları çok fazla power up için çok fazla şey düşünülebilir hem savunma hem atak için.

Aşure dedin de olsa şuan ne güzel giderdi valla... :D

Luffy elektriği kullanabilmeyi öğrenmeli ve alevi...
Thor ve Fire saldırıları var. Bunları geliştirebiilir aslında plastiğin avantajları çok fazla power up için çok fazla şey düşünülebilir hem savunma hem atak için.
Söylemesi ayıp ben demin yedim komşu sağolsun. :gamyon:

Luffy’nin alevi ve elektriği daha fazla geliştireceğini düşünmüyorum çünkü hani maksat ana karaktere değişik teknikler kullandırmak ve ace’e atıfta bulunmak için bu elementlerin kullanıldığını düşünüyorum.
Gözümüze hep uyanış sokuldu o yüzden bir sonraki adımın uyanış ve haki’nin olduğunu
ve çok çok sonradan g5’i açacağını düşünüyorum. G5 için henüz çok erken çünkü g4’ü zor kullanıyor.

Söylemesi ayıp ben demin yedim komşu sağolsun. :gamyon:

Luffy’nin alevi ve elektriği daha fazla geliştireceğini düşünmüyorum çünkü hani maksat ana karaktere değişik teknikler kullandırmak ve ace’e atıfta bulunmak için bu elementlerin kullanıldığını düşünüyorum.
Gözümüze hep uyanış sokuldu o yüzden bir sonraki adımın uyanış ve haki’nin olduğunu
ve çok çok sonradan g5’i açacağını düşünüyorum. G5 için henüz çok erken çünkü g4’ü zor kullanıyor.

Luffy bunu uyanışla yapar bir şekilde. :/ Lastiğin sürtünmesi falan filan derken bir bakmışsın mini Enel.

Luffy bunu uyanışla yapar bir şekilde. :/ Lastiğin sürtünmesi falan filan derken bir bakmışsın mini Enel.
Böyle bir makina mı vardı ya.
İlginç:D
he ya artık lastiği sürte sürte yapıyor ne yapıyorsa.
Bu gidişle sürterek deprem de yapar bizim lastik oğlan.

Son düzenleme:
Çok da ekstra şeylere gerek yok esasen. Luffy zaten yumruk yumruğa savaşlarda çok etkili meyvesi sayesinde. Ne kadar darbe absorbe ediyor bilmiyorum ama Dof olsun Kata olsun G2 ve G3 hallerini hayvan gibi dövdüler. Meyvesi ve kendi dayanıklılığı sayesinde gıkı çıkmadı çocuğun. Buna ekstra olarak bir de traktör lastiği yeteneğini elde etti G4 ile yani şu saatten sonra Uyanış, G5 ve Rayliegh tarzı haki kalkanı tarzı bir şey bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık