Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Luffy'nin meyvesiz güç seviyesi ne olurdu

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Uchiha Sasuke tarafından 17 Eki 2017 tarihinde açılan konu

?

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

 1. 2yıl önceki usopp (enies lobby)

  7.9%
 2. 2yıl önceki robin (shabody)

  1.7%
 3. 2yıl önceki chopper (Shabody)

  3.8%
 4. 2yıl önceki sanji (arabasta)

  2.5%
 5. 2yıl önceki zoro (arabasta)

  5.8%
 6. Koramiral

  39.2%
 7. 2yıl sonraki sanji

  25.8%
 8. 2yıl sonraki zoro

  15.0%
 9. shichibukai (moria)

  8.3%
 10. Amiral

  12.5%
Birden fazla oya izin veriliyor.
 1. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,540
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Luffy vs Px 5 + Koramiral Sento Bence paket olur Luffy. :)

   
 2. Çörekçioğlu Luffy Shanks > Mihawk

  Çörekçioğlu Luffy (Shanks > Mihawk)
  Mesaj Sayısı 3,744
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  Koramirla Sento olaya dahil olacaksa iş zorlaşır sadece. Px5 e tek atmaz da iki üç yumrukta halleder. Sento da uğraştırır biraz ama onu da halleder Luffy. Zaten iki yıllık aranın Px ler ile açılması gösterdeki haki Luffy'ye level atlattırıyor. Fziksel güç, dayanıklılık dersen: Luff ilk meyveyi yediğinde kolunu uzattığında kolunu kaldıramıyordu bile. Yani normal g2,g3 olmadan yumruk atmak için bile inanılmaz fiziksel kuvvet gerektiriyordu. O noktadan nerelere geldi Luffy. O yüzden Luffy alır bence :)
   
 3. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,540
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Sento hakide en uca ulaşmış bir adam. B haki kalkanı yapıyor resmen. Luffy ise Hordy karşısında hakim yetersiz diye ağlıyordu. Kata karşısında da elleri şişti koka kaplı olmasina rağmen. Sento haki farkıyla bence en güçlü koramiral şu anda. O yüzden meyvesiz Luffyi üfeler gibi geliyor. :)
   
 4. Jason Üye

  Jason (Üye)
  Mesaj Sayısı 7,062
  Üyelik Tarihi27 Tem 2010
  Meyvesiz Luffy kılıçsız Zoro kadar olamaz. Bu net birşey
   
 5. Master of Puppets It reminds me, that it's not so bad...

  Master of Puppets (It reminds me, that it's not so bad...)
  Mesaj Sayısı 4,193
  Üyelik Tarihi31 Ara 2016
  Şu mantığa hakikaten bitiyorum.
  Adam bebeliğinden beri meyvesi üzerine teknik kasmış, sabah akşam çalışmış meyvesini yararlı kılmış. Ulan adam senelerce yumruk atamadı meyvesi yüzünden, yumruğu salar salmaz kolu sağa sola düşüyordu lastik olduğu için. Plastik boru kullanıyordu yahu. Millet gomu gomu'ya leş muamelesi yapmasının bir sebebi var. Şeytan Meyvesi kitabında meyvelerin bilgilerinin olmasının bir sebebi var, açığa çıkmış her meyvenin ıncığından cıncığına detaylarının yazıldığı bir kitap varken 100 milyonluk leş bir meyve Luffy'nin yediği. Adam sanıyor ki Usopp'a yedirsen meyveyi g4 yapacak. Yok kardeşim öyle bir şey.

  Adamın fiziğini direkt etkileyen bir meyve olduğu kanıtlı bir meyve lastik. Belki yemese babası, dedesi gibi kalıplı, kas kütlesi sert bir yapıya sahip olacaktı büyürken. Şimdi yediği meyve fiziğini kötü etkilemiyor diyene atarım sayfa sayfa nasıl vıcık vıcık bir vücuda sahip olduğunu bebe iken.
  Sen adamın büyüdüğü, bütün zamanını geliştirmek için harcadığı meyveyi elinden al, sonra Luffy meyvesiz böyle olurdu de, ne güzel lan :D
  Edit: 17 yaşındayken bile omzunu tutmadan yumruk atamıyordu bak, onu unutmuşum.
   
 6. Çörekçioğlu Luffy Shanks > Mihawk

  Çörekçioğlu Luffy (Shanks > Mihawk)
  Mesaj Sayısı 3,744
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  Sentomaru gösterildiği zaman haki kullanma ve kullanmama arasındaki farkların seride gösterilmeye başlandığı, artık güçlü olmak istiyorsan haki kullanmalısın düşüncesinin bizlere verildiği zamanlardı. Sen bile örnek verirken Sento dan başlayıp Kata ya çıktın. O yüzden Sento ve Kata nın haki sevilerini karşılaştırıp Luffy Sento'ya hakiyle de bir şey yapamaz diyemeyiz bence. Meyvesiz Luffy diyoruz ama bu adamın fiziksel kuvvetinin durumunu az önce belirttim. Haki kullanım süresi ortada. Bu adam g4 gibi inanılmaz haki tüketen bir teknikte iki saate yakın süre savaşabiliyorsa, normal meyvesiz bunu istediği kadar uzatabilir. Luffy den meyvesini alsak haki seviyesi Sento^dan az mı olacak ? Hadi eşitler diyelim. Luffy yine Sento yu alır orda :)
   
 7. matadorrogue (Üye)
  Mesaj Sayısı 964
  Üyelik Tarihi5 Eyl 2014
  şu doriki muhabbeti lucci 4 bin dorikidey di ve şuan 7 8 bin olmuştur diye düşünüyorum ve kaidou ,bb onların dorikisi 20 30k bekliyorum.
   
 8. Mesaj Sayısı 983
  Üyelik Tarihi30 Ağu 2015
  Şöyle bir soruyu şu şekilde ODA'ya biri sorsa Luffy en başta meyvesiz gelişse nasıl olurdu diye belki sorulmuştur ama ODA oppai ölçüleri ile ilgili soruları cevaplamaktan onlara sıra gelmiyecek sanırım :D
   
 9. Reiper Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin

  Reiper (Luffy Korsan Kral Olacak Kişidir,...Kızlar Yesin)
  Mesaj Sayısı 6,540
  Üyelik Tarihi4 Eyl 2010
  Olay Sentonun ilk haki kullanıcısı olması değil. Adam hakinin en üst türünü oldukça seri şekilde kullanıyor. Luffy 1 defa bile dokunamıyor adama, yerden yere vuruyor. B kokası sınırsız olsa bile bu adama dokunamayabilir Luffy, iyi bir meyveyle amiral adayı olabilir bence Sento. :)

   
 10. Çörekçioğlu Luffy Shanks > Mihawk

  Çörekçioğlu Luffy (Shanks > Mihawk)
  Mesaj Sayısı 3,744
  Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
  Sen haki kullanmayan Luffy ile haki kullanan Sento yu karşılaştırıyorsun. Luffy şu an hakki kullanıyor mu ? Evet. Şu an Luffy'den meyvesini alsak haki kullanmaya devam edecek mi? Evet. O yüzden şu an haki olarak Luffy ile Sento karşılaştırılamaz bile :)
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık