Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Ama haosouke si var
Hee o zımbırtı var dimi. Koramiral.

Yalnız ya bazı arkadaşlar yanlış anladı durumu ya ben. Biz Luffy'nin meyveyi su an alsak hangi seviyede olacağından bahsediyoruz. Luffy meyvesiz olsa fiziksel gücü Garp gibi olurdu, hakisi 100 olurdu muhabbetleri farklı bir konu. Zaten meyvesiz biri fiziksel+hakide gelişecek ne yapacak başka ? Konu o değil, değil mi @Uchiha Sasuke ?

Koramiral mi? Ahhaha. :D Ula koramiral dediğiniz adamlar sırf şu son sayıdaki Luffy'nin yediği darbeleri yeseler bile mefta olurlar. Ne kor'undan bahsediyorsunuz? Ne Luffy kadar dayanıklılık var, ne Luffy kadar haki var, ne de Luffy kadar irade var. Vergo da dahil alayını yer Luffy.

Koramiral mi? Ahhaha. :D Ula koramiral dediğiniz adamlar sırf şu son sayıdaki Luffy'nin yediği darbeleri yeseler bile mefta olurlar. Ne kor'undan bahsediyorsunuz? Ne Luffy kadar dayanıklılık var, ne Luffy kadar haki var, ne de Luffy kadar irade var. Vergo da dahil alayını yer Luffy.
Meyvesiz hali Vergoyu yiyemez.Belki yener ama kolay olmaz.

Kolayı, zorluğu kişisel kanaate kalmış hacım. Meyvesiz Luffy>Vergo diyorum ben.
Nasıl bir dövüş stili olacağını pek düşünemiyorum.Eģer pata küte dalarsa Vergo kan bile alabilir.Kimin yenip yenmeceği de kişisel görüş.Ankete de koramiral dedim ama aklımdaki kişiler Momonga falan yani.Bana göre de Momonga en güçlü korlardan biridir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık