Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Luffy'nin meyvesiz güç seviyesi ne olurdu

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Uchiha Sasuke tarafından 17 Eki 2017 tarihinde açılan konu

?

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

1. 2yıl önceki usopp (enies lobby)

6.2%
  2. 2yıl önceki robin (shabody)

2.5%
  3. 2yıl önceki chopper (Shabody)

5.6%
  4. 2yıl önceki sanji (arabasta)

2.5%
  5. 2yıl önceki zoro (arabasta)

6.8%
  6. Koramiral

42.2%
  7. 2yıl sonraki sanji

24.8%
  8. 2yıl sonraki zoro

13.7%
  9. shichibukai (moria)

9.9%
  10. Amiral

13.7%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Alpamis Luffy

Alpamis (Luffy)
    Mesaj Sayısı 8,611
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Ben ona girmedim zaten. Hız olayından dem vuruluyor da sanırsın Luffy Zoro kadar hızlı olabilmek için g2 kullanıyor.:D

@Starrk

O dediğin kafa karışıklığını Sanji yaşamadı. Çünkü bu olaylar her şeyden emin olduklarından sonra oldu. O dediğin duruma düşenler Zoro ve Luffy'di zaten. Sanji bütün gerçekleri öğrendikten sonra oldu bunlar. Kararsızlık yoktu yani.

Ayrıca Sanji zaten Jyabura'nın tekkaisini art arda 5 tane teknik yaptığı halde aşamadı. Diğer vurabildiği tekniklerde tekkai yapmamıştı Jyabura. Bakabilirsin Manga'da. Usopp'ların peşinden gidiyor o ara geçiriyor. Ya da yine tekkai yapmadığı sırada vuruyor etki ediyordu da etsin zaten. O şekilde Luffy Zoan Mod'ta ki Lucci'ye de zarar verdi. Ennies Lobby öncesi. Bu bizimkileri binaya ve bacaya fırlatttığı sıralar.

2. RedTeroR Ours Is The Fury

RedTeroR (Ours Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 5,021
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Luffy noobun önde gideni, Daha 50 metrelik yarışı kazanamamış :hhh:

3. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,273
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Kılıçlar gitse Sanji'yi alamaz.Öyle bir şey demedim la nerden çıktı.:D

Kuina olayını çok referans almıyorum.O zamandan beri çok şey değişti.Kuina kendisi erkek olduğun için daha güçlü olucaksın diyor.Hani Kuina zamanında adamın fiziksel gücü yetersizdi kılıçla bu farkı kapamaya çalıştı diyebiliriz.Şimdi fiziksel kuvveti de sağlam.

Kılıçlar önemli zaten.Saldırı gücü net oğlu net iyi oranda azalır.Sayılarla anlatayım kolay olsun.

Meyveli Luffy 10
    Kılıçlı Zoro 7,5
    Sanji 6,5 diyelim.

Meyvesiz Luffy 5,5
    Kılıçsız Zoro 4,5 olur atıyorum.İkisi de Sanji'den güçsüz duruma gelir ama Zoro daha az güç kaybı yaşamış olur.

4. Alpamis Luffy

Alpamis (Luffy)
    Mesaj Sayısı 8,611
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    En azından Zoro'dan önde.:D

@Hakili Yumruk

O kadarını bilemeyeceğim. Sadece manga'da söylenenler var. Yani Zoro bu yönden çok avantajlı. Herkeste bir tane seviyeli kılıç olacakken Zoro'da üç tane seviyeli kılıç olacak. Özellikle Ryuma'nın kılıcını aldığı sıra potansiyelini açığa çıkarabilme diye söz geçiyor.

5. Starrk Üye

Starrk (Üye)
    Mesaj Sayısı 69
    Üyelik Tarihi12 Eki 2017
    Zoro istediği kadar kuvvetli olsun yumruk yumruğa dövüşmeyi bilmiyor ki. Hem luffy hem sanji rahat rahat döver onu.

6. Retribution Paladin (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,052
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Millet de bellamy gibi mal uçarak rakibine atlasın :D Luffy gerilmedi rakibi onun yerine yaptı bu hepsi.Yine dediğimi değiştirmez.Yumruk konusunda kendini toparlaması kısa sürer sonuçta dövüşen karakter,ama tekme konusunda sanji nin gerisinde.

7. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,169
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Şeytan meyvesi bir silahtır, tıpkı kılıç gibi. Mihawk veya Zoro'dan kılıcını alsanız ne olurdu diye tartışmak çok saçma olurdu bana göre aynı bunun gibi.

8. Retribution Paladin (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,052
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Garp silahsız ama.Lucci den leopar meyvesini çıkar gene güçlü.Zoro dan kılıcı al yumruk atar çatır çutur.Tekme atamaz ama öğrenir adam kas vücut çalışmayı biliyor.Alt yapı da var.Teknik öğrensin yeter.Silahları çeşitlendir bence.

9. Alpamis Luffy

Alpamis (Luffy)
    Mesaj Sayısı 8,611
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Tabi tekme konusunda gerisinde Sanji'den onu tartısmıyoruz zaten. Şu anda Luffy tekme konusunda geridedir. Ha g4'ten atakları ve bazı atakları Sanji'nin tekmelerinden güçlü olabilir o ayrı. Bu arada Bluno dövüşünü bir oku fiziksel olarak ne durumda Blueno söylüyor. Senin dediğini anlıyorum ama sen sadece hayal edemiyon. O anlamda çok teknik Luffy.

10. Retribution Paladin (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,052
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    g4 sayma o ilah seviyesine çıkartıyor.Ne sanji ne zoro daha gelemedi oraya.Ama g4 için bu.Tamam bakayım :good:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık