Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Güçlü Rakibi

Luffy'nin En Güçlü Rakibi?

• Kullanılan toplam oy
    134

Roronoa Zoro

Tamam anladım ne demek istediğini ama Kaido da manyak hacı görünen.Meyve keserse Dof'u mucklayacak bir tipmiş :D Konuşarak anlaşılacak birisi değilmiş.Benim demek istediğim de şu: Kaido nasıl gözü karartıp WB'ye dalmaya gittiyse Shanks da gözünü karartıp Kaido'yu durdurmaya gidiyor zira Kaido'nun nasıl önümü kesersin diye ona da dalma lüksü var.Hani mantıklı bir adam bu yüzden de Shanks kesinkes duracağını bildiği için gitti desek değil öyle biri.Savaşı göze alıyor yani Shanks.Zaten Shanks'ın ne kadar gözü kara olduğu Teach tayfası ve zilyon tane denizcinin olduğu yere gelip savaşımı bitirmeye geldim devam etmek isteyen varsa buyursun demesinden belli.Benim anlatmak istediğim sen savaşa gitmekten bahsedip,buradan çıkarım yapmak istiyorsan Shanks'ı da es geçme idi :)
E tabii canım, Shanks da billurlu maşallah.

benim gördügüm bu seride teach shanksı yense bile kaidou onu yerden yere vurur.öyle luffynin impel downdaki vurmasına benzemez kaidonun vurusu.zaten wb ölüyken oynadı teachle.neyse velhasıl kelam.teachi yendiginde luffy kk olsa bile son boss d.lerin içinden degil,d.leri yıkan 19 krallıgın içinden veya onlara hizmet edenlerden biri cıkacak.

yani demem o ki,biz teachi unuttugumuzda luffy en güclü bosslla hali hazırda savasıyor olucak.oda gösterilmeyen birisi degilse bence,goroseiden biridir ;)

Lycan

Ona savaş stratejisi deniliyor en az kayıp vericek şekilde zafere giden her yol mübahtır anlayışı bunlar delikanlılık turnuvası falan yapmıyor sonuçta :) Gayette cesur bir şekilde savaş boyunca durdu Wb'nin karşısında
Wb'nin karşısında tek duran Akainu gibi lanse edilmeside yanlış. :) Kizaru ve Aokiji'de gayet güzel durdular, hiç bir yara almadan.

Benim dediğimi yanlış anladınız galiba. Tabii ki delikanlılık turnuvası yapmayacaklar, her türlü imkanı kullanacaklar. Ancak @Phoenix'in örnek verdiği şekilde olaylar gelişmedi. Orada Squardo, Akainu'ya gitmedi, tam tersi Akainu gidip Squardo'nun aklını çeldi. Akainu sahip olduğu onca avantaja rağmen böyle bir işe kalkışıyorsa, sağlam Wb ile Akainu arasında oldukça büyük bir fark var demektir. Ancak Shanks ile Kaidou, direk olarak hiç bir avantaja sahip olmadan Wb ile çatışmaya girmeye tenezzül edebiliyor. Akainu yanına alacağı kor-amiral tayfası ile Wb'yi açık denizde durdurmak gibi bir misyonu yerine getirebileceğine hiç ihtimal dahi vermiyorum, ancak Kaido ve Shanks'ın bunu yapabilecek potansiyelleri olduğu belli gibi. Fark burdan ileri geliyor.

Eğer @Phoenix örnek verdiği şekilde, Kaido veya Shanks gidip Wb'nin tayfasından birisinin aklını çelmeye tenezzül ederlerse, tabii ki bu bende onların gücü hakkında şüphe duymama yol açar. Ancak dediğim gibi bu iki karakterde açık denizde Wb'yi durdurmak için hamle yapabiliyor. :)

benim gördügüm bu seride teach shanksı yense bile kaidou onu yerden yere vurur.öyle luffynin impel downdaki vurmasına benzemez kaidonun vurusu.zaten wb ölüyken oynadı teachle.neyse velhasıl kelam.teachi yendiginde luffy kk olsa bile son boss d.lerin içinden degil,d.leri yıkan 19 krallıgın içinden veya onlara hizmet edenlerden biri cıkacak.

yani demem o ki,biz teachi unuttugumuzda luffy en güclü bosslla hali hazırda savasıyor olucak.oda gösterilmeyen birisi degilse bence,goroseiden biridir ;)
Yonko üstü denilen WB,Garp,Roger var.Yonkodan güçlü diyebileceğimiz başka adam gösterilmiyor ki ? Goroseilerden birisi o güçte olsa efsane olmaz mıydı ? Mangaka bu adam yonko üstü ama pek ortalarda gözükmeden bu güce ulaştı diyemez değil mi ? Bahsedilen efsaneler: Roger,Garp,WB,Ray,Shiki.Sengoku'yu da say.Ee nerede bu gorosei abimiz ? Yonkodan güçlü olmasına rağmen hiç nasıl bahsedilmez ? Neden kahraman olan Garp'tır ? Hani şu an zaten yonkodan güçlü olamazlar kıllarının ağarmış halleriyle de Bonney teorisini gerçekleşti,bu adamlar gençleşti olarak kabul edip öyle yorumladım ama gene mantığı yok gene yok.

Ayrıca Teach Shanks'ı yenebilirken nasıl Kaido kafasını duvara vuracak Teach'in ? Yonkolar arasında 10 9 8 7 diye fark var mı var ? Shanks'ı yenebilen adam bariz şekilde diğerlerini de yenebileceğini kanıtlamış demektir.

WB Akainu'yu yerin dibine yolladığında da yarı ölü haldeydi ki Akainu çok kötü durumda değildi gözüken.Teach de gayet sağlamdı hayvan gibi kahkaha atıyordu :D Ayrıca çokça söyledim o zaman gura gura yok adamda.Şimdi ise var.Gura guranın hem defansif anlamda hem de ofansta ne kadar iyi olduğu malum.Hem saldırıları absord ediyorsun hem ortalığı parça pinçik ediyorsun.Ek olarak da meyve iptali yapan,Teach'in en güçlü dediği yami yami.Luffy de meyvesiz değil malum.Bir tek gura gura akıl almaz şeyler yapabilirken adamda ek olarak karanlık var ama yok herif gene de yeterli görülmüyor la :S

Yonko üstü denilen WB,Garp,Roger var.Yonkodan güçlü diyebileceğimiz başka adam gösterilmiyor ki ? Goroseilerden birisi o güçte olsa efsane olmaz mıydı ? Mangaka bu adam yonko üstü ama pek ortalarda gözükmeden bu güce ulaştı diyemez değil mi ? Bahsedilen efsaneler: Roger,Garp,WB,Ray,Shiki.Sengoku'yu da say.Ee nerede bu gorosei abimiz ? Yonkodan güçlü olmasına rağmen hiç nasıl bahsedilmez ? Neden kahraman olan Garp'tır ? Hani şu an zaten yonkodan güçlü olamazlar kıllarının ağarmış halleriyle de Bonney teorisini gerçekleşti,bu adamlar gençleşti olarak kabul edip öyle yorumladım ama gene mantığı yok gene yok.

Ayrıca Teach Shanks'ı yenebilirken nasıl Kaido kafasını duvara vuracak Teach'in ? Yonkolar arasında 10 9 8 7 diye fark var mı var ? Shanks'ı yenebilen adam bariz şekilde diğerlerini de yenebileceğini kanıtlamış demektir.

WB Akainu'yu yerin dibine yolladığında da yarı ölü haldeydi ki Akainu çok kötü durumda değildi gözüken.Teach de gayet sağlamdı hayvan gibi kahkaha atıyordu :D Ayrıca çokça söyledim o zaman gura gura yok adamda.Şimdi ise var.Gura guranın hem defansif anlamda hem de ofansta ne kadar iyi olduğu malum.Hem saldırıları absord ediyorsun hem ortalığı parça pinçik ediyorsun.Ek olarak da meyve iptali yapan,Teach'in en güçlü dediği yami yami.Luffy de meyvesiz değil malum.Bir tek gura gura akıl almaz şeyler yapabilirken adamda ek olarak karanlık var ama yok herif gene de yeterli görülmüyor la :S
yok öbür taraftada okudum mesajını.ve mantıklı yazmısın.bende sana katılıyorum.ama kurguya göre teach geride kalıcak.ve mesela sen teachi öne cıkarırken diyorsunki mangaka ona torpil yaptı iki meyve verdi degilmi ? peki en cok meyve kimin elinden geciyor ? meyvelerle ilgili en büyük basarıları saglayana dam kime calısıyor ? diyelimki teach düştü,luffy wgye savas actı geliyor.sencede karsı taraf gücsüz olsa sıkıcı olmazmı ? peki bu durum shounen gelenegine uyarmı ? bence uymaz.goroseiyi önce gencleştirir e.oda,sonra llerine verir meyvelerin krallarını ölümüne savas cıkar.birine zamanı kontrol meyvesi verse hiro nakamura gibi,maymun eder tüm dünyayı.wb dünyanın en güclü adamı çünkü bunu meyvesine borclu.cıkar meyveyi maalasef degil.garp veya roger kadar dövüsemeselerde yerler bir tane akıl almaz meyve al sana hikaye.

nasıl olur deme ? çünkü mangaka su anki en tehlikeli yonkoya fazladan meyve vererek bu işi gördü ;)

Ben Teach vs Luffy olacağını sanmıyorum (öyle olmasını istemiyorum da denebilir), Luffy ipe dizmiş gibi bütün güçlü adamları sırayla yeners hikayede sürpriz unsuru kalmaz çok tek düze olur. Bu yüzden ben Shanks vs Teach bekliyorum, aralarında eskiden beri süregelen bir husumet var neticede. Ve böyle bir eşleşmede Shanks kazanır diye düşünüyorum, hani daha güçlüdür şöyledir böyledir vs için değil, Teach kazanırsa yine Luffy'nin onunla karşılaşması gerekeceği ve hikaye bayat bir intikam olayına meze olacağı için. Kaido ve Bigmom'dan en az biriyle karşılaşacak, en son ise Akainu gelecek karşısına (Gorosei'lerden bir şey çıkmasını beklemiyorum), zaten o noktadan sonrada seri biter. Ama ortada "seninkini geçecek bir tayfa toplayacağım" sözü olduğu için her şey bittikten sonra Luffy ve Shanks arasında bize gösterilmeyen bir vs olacağını düşünüyorum, o yüzden Shanks dedim (niye Kaido yada Big Mom değil derseniz de, yonko'lar içinde en güçlü olarak Shanks'ı görüyorum o yüzden)..

yok öbür taraftada okudum mesajını.ve mantıklı yazmısın.bende sana katılıyorum.ama kurguya göre teach geride kalıcak.ve mesela sen teachi öne cıkarırken diyorsunki mangaka ona torpil yaptı iki meyve verdi degilmi ? peki en cok meyve kimin elinden geciyor ? meyvelerle ilgili en büyük basarıları saglayana dam kime calısıyor ? diyelimki teach düştü,luffy wgye savas actı geliyor.sencede karsı taraf gücsüz olsa sıkıcı olmazmı ? peki bu durum shounen gelenegine uyarmı ? bence uymaz.goroseiyi önce gencleştirir e.oda,sonra llerine verir meyvelerin krallarını ölümüne savas cıkar.birine zamanı kontrol meyvesi verse hiro nakamura gibi,maymun eder tüm dünyayı.wb dünyanın en güclü adamı çünkü bunu meyvesine borclu.cıkar meyveyi maalasef degil.garp veya roger kadar dövüsemeselerde yerler bir tane akıl almaz meyve al sana hikaye.

nasıl olur deme ? çünkü mangaka su anki en tehlikeli yonkoya fazladan meyve vererek bu işi gördü ;)
Abi çöpler demiyorum zaten ama yonko üstü güç çıkması abes olur diyorum.WB ne kadar meyve desen de akıl almaz dayanıklılığı da var.Rakamları biliyorsun :D Çok üst düzey doruki sahibi.Ekstradan h.haki sahibi bir abimiz.Gemide Shanks'la çarpışınca hakileri göğü yardı.Mf'de çok kötü durumda diye gençken god modda gezebileceği gerçeği değişmez.Ee şimdi o dedelerden hangisi gençken bu dorukide bu dayanıklılıkta bu hakide çıkacak ? Meyve tamam dediğin gibi Vegapunk reis ayarlar belki de yonko üstü olmak için meyve yetmiyor saydığım özellikler de lazım.Shanks gibi Luffy'de daha çocukken kaptanını gören,ona şapkasını emanet edecek kadar öngörülü bir adam Teach için bizzat ayağına gidiyor WB'nin bak bu adam kendini gizledi,beni bile çizdi zamanında Ace'i geri çek diyor.Teach'in saf gücünün üst düzey olduğunu biliyoruz.Buna rağmen 2 meyve veriyor da yonko oluyor bu adam.Yonko gücü böyle bir güç işte.O dedelerden ise bundan fazlası çıkacak diyorsun.Bence çıkmaz abi.Luffy yonko gücünde adamı yani Teach'i yener,yonko üstü bir güce hemen hemen erişir olur biter.Yonkoları yakından tanıdığımızda oha bunlar nasıl yaratık Luffy nasıl yenecek la karasakalı falan diyeceğiz.Daha birçok arkadaşımız Dof'u nasıl yenecek ona bile inanamıyor el insaf gidip de yonkodan da güçlü rakip çıkarmanın ne alemi var.

Roronoa Zoro

Yalnız kimse de demiyor ki Luffy KK olabilmesi için Shanks'ı da fethetmesi lazım. Onun da sırası gelecek :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık