Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Güçlü Rakibi

Luffy'nin En Güçlü Rakibi?

• Kullanılan toplam oy
    134
Gökyüzü adası ile Raftel'i bağdaştırdılar. Impel Down'da Teach, Luffy'ye şunu söylüyor ; ''Gökyüzü adası vardı değil mi ? One Piece'te öyle, kesinlikle var.''

Buradan bir bağlantı kuruldu, ve aynı Teach, Luffy'ler Gökyüzü adasına gitmeden önce yolunu kesiyordu, burada da bu şekilde bir karşılaşma yaşanabilir, Luffy, Raftel'e gitmeden önce Teach tarafından yolu kesilir ve dövüşleri başlar.

Bundan önce tabii ki Teach bir Yonko (muhtemelen Shanks), Luffy'de bir Yonko (muhtemelen Kaido) devirmiş olacak. Bu olmadan önce ise Big Mom da farklı yollardan yenilmiş olacak diye düşünüyorum.

Gökyüzü adası ile Raftel'i bağdaştırdılar. Impel Down'da Teach, Luffy'ye şunu söylüyor ; ''Gökyüzü adası vardı değil mi ? One Piece'te öyle, kesinlikle var.''

Buradan bir bağlantı kuruldu, ve aynı Teach, Luffy'ler Gökyüzü adasına gitmeden önce yolunu kesiyordu, burada da bu şekilde bir karşılaşma yaşanabilir, Luffy, Raftel'e gitmeden önce Teach tarafından yolu kesilir ve dövüşleri başlar.

Bundan önce tabii ki Teach bir Yonko (muhtemelen Shanks), Luffy'de bir Yonko (muhtemelen Kaido) devirmiş olacak. Bu olmadan önce ise Big Mom da farklı yollardan yenilmiş olacak diye düşünüyorum.
Mantıklı. Ben de bu şekilde düşünüyorum. Hatta Luffy Raftel'i bulduktan sonra Kid önünü kesebilir, tıpkı Roger-Shiki ikilisinde olduğu gibi. Tarihin tekerrür etmesi ve kader olayı çok fazla gösteriliyor bu seride.

Mantıklı. Ben de bu şekilde düşünüyorum. Hatta Luffy Raftel'i bulduktan sonra Kid önünü kesebilir, tıpkı Roger-Shiki ikilisinde olduğu gibi. Tarihin tekerrür etmesi ve kader olayı çok fazla gösteriliyor bu seride.
Kid kim luffy nin önünü kessin.Luffy hem bireysel hem adam sayısı olarak fark attı diğer novalara.Ki kid'in adamı kaldıysa tabi bu yön de var.

Harbiden la Kid işi yalan oldu gibi. Bizden başka tayfasinda nova olan tek kişi diyorduk ama Jinbe de gelecek bize ki tayfa gucu iyice uçacak. Bir savaş olursa bariz üstünlük kurar bizimkiler. Hiçbir zevki olmaz. Hele ki su an tayfasi bile olmayabilir üstte söylenildiği gibi. Şu an için ittifak olacak gibi geliyor. Mangaka yonko saga diyerek niyeti belli etmiş aslında. Bu saatten sonra novalar durduramaz bu adamı. Bu arc Mom düşer Luffy, gücüne güç katar. Edileceği yeni muttefiklerle yonko olması kuvvetle muhtemel. Kid'de ise bizdeki gibi müttefik ağı olduğunu sanmıyorum. Hele bayrağı asılacak bir toprak bulabileceğini hiç sanmıyorum. Ama arc sonu Tontatta'da Mugiwara bayrağı görmemiz işten bile değil. Cidden bizimkiler farklı bir kulvarda ilerliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık