Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi Kim?

Luffy'nin Annesi Kim?

• Kullanılan toplam oy
    92
Babası Dünyanın en çok aranan adamı Devrimci Dragon olan, Dedesi Denizci Kahramanı Yumruk Garp olan, yeminli kardeşleri Korsanlar Kralı Roger'ın oğlu Ateş Yumruk Ace ve Devrimcilerin Genel Kurmay Başkanı Sabo olan Luff'nin annesi sizce kim? Çok önemli biri mi, yoksa ismi önemsiz sıradan biri mi? Fikir ve teorilerinizi elinizi korkak alıştırmadan yazmanızı rica ediyorum.:beli:

Dr. Vegapunk'ı önemli bir karakter olmasından dolayı Luff'nin annesi çıkabileceğini düşünüyorum.
Nico Olvia'ı ise Dragon'un Robin'e çok yakın ilgi göstermesinden dolayı Luff'nin annesi olabileceğini düşündüm. Tabi bu durumda Luffy ve Robin kardeş oluyor.

Bu iki isim dayanaksız temelsiz sadece içimden geldiği için yazdım, size çok saçma gelebilir, bu yüzden çok ciddiye alınmasın.

Ve şimdiye dek Luff'nin annesini öğrenememizin nedeni ne olabilir, Luff'nin annesi hikayenin gidişatını etkileyecek biri mi olacaktır?

Oda bir röportajında Luffy'nin annesi ile ilgili hala yaşadığını, genel tip olarak sert görünümlü bir kadın olduğunu söylüyor. Tam orijinal metni aşağıya kaynağıyla yazdım.
Oda in the American Shonen Jump (December 2009 issue):
John Irons: What is Luffy's mother like? Was she beautiful? What happened to her? Did she die when Luffy was a baby?
Oda: I think she's alive. I'm still thinking hard about this. [Laughs] But if she does appear in the story, then she'll be a very tough-looking woman. And strict. There's no way that she's a beautiful mother. She's got this typical middle-aged woman's permed hair. Speaking about families, I did a backstory for Nico Robin and her family. That was actually the first time for me to draw a mother in a character's memory. Up until that point, I'd never drawn a blood relation. In Chopper's case, he's called a son even though he's not blood-related. So I've put in a message there saying that you can still call someone who's not related by blood your family. American Shonen Jump (December 2009 )

Son düzenleme:
Vegapunk olabilirdi ama Kuma ondan çeviride He olarak bahsetmemiş miydi?

Öyle değilse Vegapunk olabilir. Böyle düşünme sebebim Luffy'nin zekasıyla hoş bir tezat oluşturabileceği.

Ama Vegapunk erkekse ve ya o değilse kesin görünmeyen başka birisidir. Görünenler arasında bir aday yok.

Önemsiz biri çıkacak hatta açıklanmayabilirde.Çıksa bile serinin kaderini etkileyecek biri olması imkansız

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık