Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Luffy vs. Katakuri Tam Dövüş Videosu

Okurken de anlam veremediydim izlerken de veremedim. Bu Kata döve döve yenildi resmen arkadaş. Biraz daha denk çizeydin şu dövüşü Oda. Kazanmak Kata'nın hakkıymış da adaletsizlik olmuş gibi bir his kalıyor. Bir tek son sahnede Luffy'nin kararlı bakışları var hak ettiğini gösterecek ama o kadar yani.
Bence o vsnin sonunda hala Kata>Luffy idi.

Okurken de anlam veremediydim izlerken de veremedim. Bu Kata döve döve yenildi resmen arkadaş. Biraz daha denk çizeydin şu dövüşü Oda. Kazanmak Kata'nın hakkıymış da adaletsizlik olmuş gibi bir his kalıyor. Bir tek son sahnede Luffy'nin kararlı bakışları var hak ettiğini gösterecek ama o kadar yani.
dövmek ne kata ezdi geçti illa power up vercekse krakırdan da olurdu katayı nie harcatıyon adam kaç böşümdür ortada yok

Reis zamanında daha kısa bir özetini atmıştım ama pek beğenilmedi :artiz:

Hatırlıyorum bunu iyi özetliyor durumu :)
Bence o vsnin sonunda hala Kata>Luffy idi.
Öyleyse niye karşısına çıkarıyor. Luffy'i az daha güçlü yapsa tamamdı iş. Snake man açınca bile Kata dövüyor ama Kata kaybediyor. O noktada az da olsa Luffy'i üstün çizse ikna edici olurdu.
dövmek ne kata ezdi geçti illa power up vercekse krakırdan da olurdu katayı nie harcatıyon adam kaç böşümdür ortada yok

tabi şimdi haki seviyesi içten patlama vesair hepsini nerdeyse yonko seviyesine dayadığı için luffy ama orda resmen lufy sürekli ui açmayaçalışan goku gibi olmuş gokuda sürekli jirenden dayak yemişti ama bitirişte bile tek yenemediydi o yüzden jiren >goku oldu.

tüm kekdede kata > lufy di ancak dedğim gibi şimdi lufy = yonkou sadece adam sayısı az

Vallaha beğenmeyenler var ama bence serinin en iyi dövüşlerinden. Belki Luffy biraz daha fazla dayak atsa bu kadar eleştirilmezdi ama zaten bazılarının eleştirisinin göstermelik olduğunu düşünüyorum. Savaş zaten başta belirgin şekilde güçlü olan Katakuri'nin üstünlüğü ile başlıyor. Sonrasında savaş içerisinde zamanla Luffy'nin gelişimi ve en sonunda ise şiddeti doruk noktasına ulaşan neredeyse iki denk adamın savaşını anlatıyor. O son anda bile Katakuri belki biraz daha önde görülüyor olabilir ama Luffy'nin aynı gün içerisinde başka bir tatlı komutanı indirdiğini ve savaşa başta güçsüz taraf olarak başlayarak çok daha fazla darbe alarak devam ettiğini de göz ardı etmemek gerek. Sonunda irade farkı ile ayakta kalan Luffy oluyor. O andan sonra Luffy=Katakuri idi. Yani o savaştan sonra bu adamlar iyileşse ve bir daha dövüşseler tamamıyla denk geçecek bir savaş izlerdik. Ama sonuca daha erken gelinir ve Luffy kazanırdı. Çünkü Luffy belirgin şekilde daha dayanıklı ve bazı atakları Katakuri'ninkine kıyasla daha ağır.

Tabi bunlar benim fikirlerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık