Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy vs. Kaido

Öncelikle Herkese Merhaba.Forumda yeniyim. Yanlış açdıysam kb.mayın.

Benim luffy vs kaido ile ilgili bir teorim var eh bi cok kişi düşnmüşdür muhtemeln.
Önceliklr luffy vs kaido olmaz muhtemelen. Süpernovalar vs kaido olur.
Kaido zarar alsada baskınlığını korur .Tüm süpernovalar kaidoya saldırır ve tek tek yenilir.bu sırada muhtemeln kaptan kid de meyve uyanısını gerçkelsdirmis olur.Aynj doflamingo gibi etrafı metalla kaplar(dof sicim kapliyordu benzetme yapdım=))
Herneyse devam edelim.Muhtemelen luffy de uyanış gerçekleşdirecek ancak bu öyle bir uyanış olmayacak.Anlık olarak temas ettiği şeyi lastiğe çevireceğini düşünüyorum.lastikden kastım şu birnevi darbeyi yansıtacak.örnegin lastik bir topa vurduğunuzu düşünün.size vurduğunuz kuvvette geri döner.ancak tam o aşamada lastik sertlesir ve esnekligini yitirir.

Simdi gelelim asil konuya luffy ve kaido tek kalacaklar luffy gear 4 modlarıni tek tek denesede kaidoya çizik daha atamayacak.Ancak dövüşün ilerleyen zamanlarında uyanış gerçekleşecek .peki nasıl olacak neyine yarayacak? Simdi düşünürsek etrafı lastige cevirmesi sekmesi falan saçma olur.Oda da böle birsey yapmayacaktır tabikide. Luffy tüm gear ları kullanmasına rağmen kaybedince vücüdünü hakiyle kaplayacak . Bu haki 2 türlü olabilir. 1.si normal silahlanma hakisi
2.si ise rayleigh de gördümüz zırh.(ee zırh falan yokdu dediginizi duyar gibiyim=) ztn öle birsey yok gözükmeyen bir silahlanma hakisi. Anime izleyenler bilir.Brook kılıcını bogmom a soktugunda işlememişdi.Ayrıca rayleigh luffyi haki egitirken file dokunmadan yenmişdi.kralların hakisiyle olmadı bu iş . Dikkat ettiyseniz şuan luffyyr bunun flashback leri veriliyor.Neyse konumuza devam) işde bu adımdan sonra luffy kaidodan aldığı her darbede darbeyi emdikden sonra kaidoya geri yansıtacak.kaidonun bedeni geçici olarak lastik olacak ( lastikten kasdım luffy givi değil darbeyi emme açısından) ancak luffynın aksine kaido o darbeyi tekrar yansıtacağı bir özelliği yok.Yani mecburen vucudu darbenin şiddetini emecek. Ve boylece ne kadar sert vurursa okdr zarar görecek .Şimdi kolay gözüküyor ama bu darbeleri her ne kadar yansıtsada vucüda uygulanan bir baskı olduğundan luffynin kemikleri ve iç organları parcalanacginı düsünüyorum. Ee bundan sonra olaya law katılacakdır muhtemeln.law hayatını falan luffye aktaracak meyve sayesinde .ne yazikki law ölecek(inşallah ölmeZ)

Yazacaklarım bu kadardı . Sacma olabilir. Yorumlarınizı iyi-kötü bekliyorum=)

Bir kere Kid'de Kralların hakisi olduğu bu arc ortaya çıktı üstüne bir uyanış olmaz. Hele ki 2 uyanış bir arcta hiç olmaz. Luffy zaten haki üzerine ustalaşıyor şuan. Bu da Kaido'yu yenme de haki büyük etken oynayacak demektir.

Ve bu ara bu canımı sıkmaya başladı. Herkesin dilinde. Yok Zoro'ya yok Luffy'e yok onu buna. Yok arkadaş kullanmayacak işte. Law o gücünü kullanmayacak. Adam dövmelerin de bile kendi ruhunu ve Cora'yı yaşatıyor.

Adamın yaşam gayesi Cora, bile bile asla kullanmayacak, ölümün döşeğine gelse de kullanmayacak. Keza Dressrosa'da ölüm döşeğine geldi de kullanmadı. :a:

Son düzenleme:
Bir kere Kid'de Kralların hakisi olduğu bu arc ortaya çıktı üstüne bir uyanış olmaz. Hele ki 2 uyanış bir arcta hiç olmaz. Luffy zaten haki üzerine ustalaşıyor şuan. Bu da Kaido'yu yenme de haki büyük etken oynayacak demektir.

Ve bu ara bu canımı sıkmaya başladı. Herkesin dilinde. Yok Zoro'ya yok Luffy'e yok onu buna. Yok arkadaş kullanmayacak işte. Law o gücünü kullanmayacak. Adam dövmelerin de bile kendi ruhunu ve Cora'yı yaşatıyor.
Uyanışlar üreten paramicialarda oluyor Dof,magellan,kata gibi.

Luffy'nin G5 ya da uyanış modunun lastiğin darbeleri emme prensibine dayalı olarak emdiği enerjiyi geri yansıtabilme kabiliyeti olacağını düşünüyordum ben de. Rakibin geçici süreliğine de olsa lastik olma olayına katılmıyorum lakin.

Onun dışında... Noktadan sonra küçük harfler, çoğu yerde yazım hataları, birleşik yazılan bağlaçlar, özel isimlerin küçük harfle yazılması vs. vs. Normal hayatta da böyle yazıyorsan yandın. Bu konuya dikkat etmen lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık