Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Luffy ve Bellamy

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Mug1wara tarafından 5 Haz 2013 tarihinde açılan konu

1. Mug1wara Her çocuk özeldir.

Mug1wara (Her çocuk özeldir.)
    Mesaj Sayısı 1,273
    Üyelik Tarihi19 Mar 2013
    Arkadaşlar merhaba . Benim aklıma 710.mangadan sonra bir şey takıldı/geldi. Bellamy bence OP deki en özel düşmanlardan biri Luffy'e yeniliş açısından .

[​IMG][/url][/IMG]

Çok aşırı sinirlenmiş ve çok büyük bir güçle Bellamy'i yıkmıştır . Burda büyük bir öfke veya biraz abartırsak nefret var .

Şimdi benim merak ettiğim konuya .. Şuan B blok savaşında Luffy garip bir şekilde Bellamy'i destekledi .

Demek istediğimi Luffy vs Bellamy normal bir vs değildi OP bölüm 151-152 deki . Tek yumruk ile biten bir dövüş . Luffy için çok değersizken şuan bu duruma gelmesinin sebebi ne olabilir ? Bellamy "değişti" ise bile Luffy haki sayesinde insanların gerçek duygularını hissedebiliyor mu ?

2. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,785
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Aşağı yukarı hissedebiliyordur.Fujitora'yıda gördüğünde aşırı güçlü birisine benziyosun demişti adam amiral çıktı.

3. Tensei Lord Orochimaru

Tensei (Lord Orochimaru)
    Mesaj Sayısı 3,914
    Üyelik Tarihi19 Ağu 2010
    Rayleigh " bu adada senden güçlü ... hayvan var . "

4. sfm1903 (SFM)
    Mesaj Sayısı 81
    Üyelik Tarihi29 Haz 2012
    bu söylediğin örneğe istemsizce güldüm Luffy nin o zamanki tepkisi aklıma gelip Adam amirale :D aşırı güçlü birisine benziyorsun dedi ya hahaha :D

5. Mug1wara Her çocuk özeldir.

Mug1wara (Her çocuk özeldir.)
    Mesaj Sayısı 1,273
    Üyelik Tarihi19 Mar 2013
    Sizce bir insanın güç seviyesini ölşmekle nasıl biri olduğunu anlayabilmek aynı şey mi ? Yanlıs anlamayın lütfen :) Sadece işte bu sorunun cevabını almak için açtım konuyu

6. Tensei Lord Orochimaru

Tensei (Lord Orochimaru)
    Mesaj Sayısı 3,914
    Üyelik Tarihi19 Ağu 2010
    Yok ben güç konusu kesinleşsin diye yazdım.
    Bavs yazınca.

7. felluce Üye

felluce (Üye)
    Mesaj Sayısı 532
    Üyelik Tarihi21 Kas 2012
    luffy nin özelliği o karşısındaki kişinin ne(nasıl) olduğunu anlayabilmesi... mangada buna benzer bi çok örnek çıkarılabilir..

8. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,785
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Kenbunshoku sezgi gucunun asmasidir.Luffyde fujitorayi gördüğünde ister istemez kenbunshokusu sayesinde gücünü sezmiştir.Tensei belirtmiş, rayleigh luffynin gücü ile adadaki hayvanlar arasındaki gücü tartmıstır.
    Kenbunshoku haki sayesinde gücude karakteride az cok anlayabilirsin.

9. EustaSs Üye

EustaSs (Üye)
    Mesaj Sayısı 115
    Üyelik Tarihi11 Eyl 2012
    Bellamy tayfada isteyeceğim adamlardan birisi olurdu ama katılacağını sanmam hayaller farklı e skypiea değiştirdiyse adamı belki ama yine de Bellamy ihtimali düşük.Ama bu arcta yeni birisi katılacak büyük ihtimalle

10. DazBones Üye

DazBones (Üye)
    Mesaj Sayısı 37
    Üyelik Tarihi4 May 2013
    Bellamy çok güçlü bir adam ama east bluenin en güçlü 3 kişisi ts öncesi onu zorlar hatta yenerdi.TSden sonra dofun tayfasında adeta evrim geçirmiş gibi.Sanjiyi alabilir şuan.Tayfaya gelsin ve şeytan 4lü olsun isterim.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık