Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy, Shanks İle Savaşacak mı?

Bilindiği üzere dört imparator'un içinde Shanks dışındakiler saf kötü karakterler. Shanks ise Luffy'e şapkasını emanet eden, onun korsan olmasındaki en büyük motivasyonlarından birisi ve görüğümüz üzere onurlu ve iyi bir karakter.

Luffy'nin korsanlar kralı olma yolunda dört imparator'u da geçmesi lazım.
Shanks ile karşı karşıya geldiğinde durumlar ne olur sizce.
Shanks mihawk'ın zoro'ya yaptığı gibi beni geç motivasyonu ile Luffy ve tayfası ile karşı karşıya gelir mi.

Shanks ölür. Luffy sapkani getirdim Shanks der, ölüsü üzerine koyar. Teachi almaya gider.

Luffynin Shanks buluşması bu olur. Savasmazlar. Shanks, Luffynin Jiraiyasi olacak.

Elbafta Karşılaşmazlarsa Laugh Tale'de karşılaşırlar. Orada gördüklerini daha da anlamdırabilmeleri için tayfayı yönlendirir. Büyük savaş ondan sonra çıkar.

Luffy vs Shanks olmaz gibi geliyor ama bir yandan da Oda alt yapısını mı hazırlıyor diye düşünmeden edemiyorum. Shanks'in Gorosei ile görüşmesi, Barto'nun Shanks'in bayrağını yakması (bayrağın önemi seri içinde vurgulanmıştı).. Shanks Barto'yu esir almış olabilir mi? Ya da Barto'yu harcamış olabilir mi? Olayların sonunda yenen yada yenilen olmaz, Shanks'in Gorosei ile görüşmesinin altında yatan sebepleri öğreniriz vs. ama Shanks ve Luffy dövüşebilir Shanks son bir eğitim verir dövüşte. Böylece Luffy son savaşa hazır olur.

Luffy ile şenks savaşma seviş diyerek birbirine girecekler.Bunu gören Zoro nasıl yani Luffy,bunu bana nasıl yaparsın diyip Luffye dalacak.Birden ortaya çıkan Mihawk aşkımız yalanmıydı diyip şenkse girişecek.Seri sonu dövüşleri Şenks vs Mihawk ile Luffy vs Zoro olacak.

Shanks vs luffy çok uygun bir dövüşte değiz zaten. Kılıç ustası biriyle saf güç kullanan birinin vs si eğlenceli olmaz. Zoro vs shanks zaten imkansız.

Seri başından beri kendisine idol almış birini hangi sebeple olursa olsun dövmez Luffy. Shanks'ta bu saatten sonra Aizenlik yapmayacaksa olmaz bu dôvüş. Olmasında zaten. Dövecek adam mı kalmadı başka.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık