Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Kime Yenilse Zorunuza Gitmezdi?

Outlaw

Grand Line boss'larının hepsi neredeyse.(Foxy falan hariç.) Çünkü hepsi çok güçlü, saygınlığı olan adamlardı. Özellikle Crocodile.

Doflamingo'da aynı şekilde.

Ha yenerse de bir şey değişmez benim için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gol D. Roger'ın en büyük korsan düşmanı mangada Nasıl geçmez:confused:
Normalde Shiki'nin adı Newgate ve Shanks arasındaki konuşmada geçecekti, ancak Oda karakteri seriye nasıl sokacağına dair bir plan yapmadığı için bunu es geçti.

Shiki, Roger öldükten sonra Doğu Mavi'yi ele geçirmek için Indigo ile bir anlaşma yapıyor. Amacı büyük ve güçlü hayvanlar yaratarak, oradaki adaları işgal etmekti. Planı için 20 yıl süre biçiyor. Bizim izlediğimiz zaman da, o bahsettiği 20 yılın sonrası işte.

İyi ama idamdan yirmi yıl sonra luffy henüz korsan değildi. Ya da ben mi yanlış algıladım bir şeyleri?
Roger idam edilirken Ace yeni doğmuş, Luffy'nin ise doğmasına 3 yıl vardı. 20 yıl geçti Luffy 17 sinde denize açıldı, 2 yıl atlama sonrasında 19 yaşında diye biliyorum. Shiki planını Luffy doğmadan yapıyor.

Normalde Shiki'nin adı Newgate ve Shanks arasındaki konuşmada geçecekti, ancak Oda karakteri seriye nasıl sokacağına dair bir plan yapmadığı için bunu es geçti.

Shiki, Roger öldükten sonra Doğu Mavi'yi ele geçirmek için Indigo ile bir anlaşma yapıyor. Amacı büyük ve güçlü hayvanlar yaratarak, oradaki adaları işgal etmekti. Planı için 20 yıl süre biçiyor. Bizim izlediğimiz zaman da, o bahsettiği 20 yılın sonrası işte.
Normalde konuşması geçecekti yazmışsın, Oda nerede açıklıyor bunu. SBS'lerde hiç dikkatimi çekmedi, başka bir yerde mi bahsediyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık