Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Kime Yenilse Zorunuza Gitmezdi?

Crocodile, lucci, moriah, katakuri, enel.

Hepsine yenildi de zaten. Croco’ya 2 kere yenildi, son round’da herif meyvesini kullanmadan bile dövdü. Logiasına güvenip ıslak yumruk yedi, su yutmayı şaka sanıp onu yedi, su gitti diye rahatladı kanlı yumruk yedi.
Hem boş gururundan dolayı hem de plot’tan dolayı yenildi.

Lucci gear 3’ü şaka sanıp yemese dövüş o noktaya gelmezdi. Ona rağmen bile zaten lucci luffy’i indirdi, arkasını dönüp gitmeye kalktı 2 kere. Dövüşü kazandı adam. Tayfanın geri kalanını da avlamaya kalkınca luffy kalktı ayağa ve saldırdı bi anda.
Gomu gomu’dan dolayı yumruk ve tekmelerin işlememesini saymıyorum bile. O avantaja rağmen düzgün yenemedi.

moriah ilk karşılaşmalarında sadece gölgesini kullanarak bile dalga geçiyordu. Luffy gölgeleri yemiş haliyle aşırı hasar vermişti. Son dövüş başlamadan bitmişti zaten o sayede. Tayfa bile moriah’ın 1000 gölge yemesine “son çırpınışları” demişti, korkmadılar adamın canı kalmadı diye. Yuttuğu gölgelerle kazandı yani luffy. İlk karşılaşmada yeniliyordu buna da.

Katakuri canı sıkılıp uyanış açınca 2-3 saniyede dövüşü bitirdi çay içmek için. Daha sonra da öfkesinden dolayı 3-4 darbe aldı boundman’dan. Bu avantajlardan sonra bile Luffy ne zaman inse kata kalkmasını beklemeye başladı saygıdan. Luffy kendisini yenecek hale gelene kadar bekledi herif. Yine de kazanan gerçekten luffy mi oldu tartışılır.

enel de meyvesi işlemedi halde dövüşün kazananı oldu. Luffy’nin kolunu altınla kapladığında rahatlıkla öldürebilirdi ama gemiden atmayı tercih etti. Luffy tırmanıp o altınla bi kere vurarak indirdi enel’i, dövüşerek değil.
mantıken meyvenin zaten işlemesinin gerektiğini, elektrik işlemese de ısıdan dolayı hasar alması gerektiğini falan saymıyorum bile. eritmiş ve luffy’nin kolunu sarmış onunla. O kol nasıl yanmadı anlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık