Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Dof konusu çok abartılmış bence yardım aldı almadı tek taraflı bir bakış açısı olmuş dof plan kurup onca vakit makamında beklerken luffy güle oynaya gelmedi elbet bunuda hesaba katın
Kata konusundada bencede katanın öldürme güdüsü yoktu ve ciddiye almadı luffy katadan önce luffy bencede sağ kol seviyesinde degildi ama ondan sonra oldu gibi kanaatimce
Zoro konusunda bende çok şikayetçiyim ama seri özelligi bakımından bu zamana kadar astlarına değer vermeyen tayfalarla savaştılar kaliteli ast rakipleri göremedik bunca zaman ama wanoda bitiyor bu hasret bundan sonra zoroda sanjide kendilerini göstericek kaidodan sonra bm var kata vs zoro görücez

Dof konusu çok abartılmış bence yardım aldı almadı tek taraflı bir bakış açısı olmuş dof plan kurup onca vakit makamında beklerken luffy güle oynaya gelmedi elbet bunuda hesaba katın
Kata konusundada bencede katanın öldürme güdüsü yoktu ve ciddiye almadı luffy katadan önce luffy bencede sağ kol seviyesinde degildi ama ondan sonra oldu gibi kanaatimce
Zoro konusunda bende çok şikayetçiyim ama seri özelligi bakımından bu zamana kadar astlarına değer vermeyen tayfalarla savaştılar kaliteli ast rakipleri göremedik bunca zaman ama wanoda bitiyor bu hasret bundan sonra zoroda sanjide kendilerini göstericek kaidodan sonra bm var kata vs zoro görücez
Vaay. Oğuz Atay da buradaymış.

Katakuri ciddiyetsiz adamdi. Yok adil olsun orama burama bisey sapliyim. Luffy yerde yatsin ben donut yiyim. Surekli yere indirmeme ragmen ayaga kalkmasina izin veriyim. Onurlu oluyim.

Luffy, Katakuri'nin salakliginin meyvesini yemistir ve kazanmistir. Hala sag kol seviyesi degildir. Gucunu bildigimiz tek sag kol Marco ve Katakuri'den hala dusuk diyorum.

Savasda klasik shonen mantigi "irade sahibi". Dayak yedikce ayaga kalkma mantigi. Rakip 1 kez darbe alsin daha da kalkmaz.

Main character olmasa %0 sans. Bilmiyorum baskasi ne dusunur ama bu dovus beni Luffy sagkol seviyesindedir diyecek kadar ikna etmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık