Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Oy oy oy Zoro fanları yine yeni yeniden Luffy'nin galibiyetlerine saldırmış. Eh Zoro'yu yukarı çıkartamıyoruz, bari Luffy'yi aşağı indirelim demişler galiba. Yemezler...Luffy'yi istediğiniz kadar ezmeye çalışın Pica,Kaku seviyelerine indiremezsiniz siz onu yiğenim:rolleyes: Siz önce kendi üzerinizdeki Oda can koruma yeleğini kaldırın da sonra başklarını eleştirin bence. Adam 300 bölümdür dövüş olan yerde yok la nerdeyse. :a:

Hiçbir anlama gelmiyor. Öyle bir seviye de yok aslında. Hepsi bizim kanaatlerimiz.
yani asıl merak ettiğim bir adam örneğin king kaido karşısında aynı duruma düşer mi. aradaki farkın ne kadar ciddi olduğunu merak ediyorum. en nihayetinde luffy hızlandırılmış bir eğitimden geçiyor. öte yandan karşısındaki sağ kol kırk yaşında. arada çok ciddi meyve kullanım ve tecrübe farkı var. eğer kaptanı ile sağ kolu arasında bu denli bir fark varsa bence yonkouluk bir nevi kader gibi bir şey olur. çok çalışmak seni bir yere kadar getiriyor ama bir üstüne geçemiyorsun sanki

Sanırım sağ koldan yüksek seviyede, 5.yonkou oldu çocuk, artık sağ kol kesmez. Kata'yı yener artık, diğerlerini bilemem. Kata sağ kol seviyesinde değil mi? King bence b. Haki de öndedir, diğer sağ kolların önde olduğu alanlar vardır. Lufy'nin gücü stabil değil.

Valla hepsi diyeceksin diye korkuyordum, insaflı çıktın. Seni uğraştırmayacaksam son bir soru daha.
Torpilin ne olduğunu tarif eder misin?

Bu dövüşleri torpilli görmenin sebebini merak ediyorum o yüzden soruyorum.
Rakibe handikap vermek torpildir.
Kendi gücün olmayan bir gücü kullanman torpildir.
Göze batacak şekilde şans faktörü torpildir.
Normalde seride olmayacak ya da serinin dinamiklerine ters bir şeyin sırf rakibi yensin diye yapılması torpildir.

Rakibe handikap vermek torpildir.
Kendi gücün olmayan bir gücü kullanman torpildir.
Göze batacak şekilde şans faktörü torpildir.
Normalde seride olmayacak ya da serinin dinamiklerine ters bir şeyin sırf rakibi yensin diye yapılması torpildir.
Luffy'nin dövüşünde sağlanan imkanlar sağlansa, Zoro da bossları yenemezmiydi sence?

Katakuri eğer Luffy'nin gelişiminden etkilenmeyip ne bileyim Luffy'i kardeşlerini döven biri olarak görseydi Luffy'e yenileceğini sanmıyorum.

Bunun yanında Luffy'nin Katakuri dışında hiçbir sağ kolu da yenebileceğini sanmıyorum.

En basiti Kaido'nun sağ kolu King muhtemelen inanılmaz dayanıklı b.hakisi üst düzey bir adam çıkacak. Luffy bu adama g4 ile vursa bile ciddi manada etkilenmeyebilir etkilense bile g4 süresi boyunca rahatlıkla baş edebilir düşüncesindeyim.

Ama inanılmaz bir fark olduğunu da düşünmüyorum açıkçası Luffy eğer b.hakisini hiç olmazsa Katakuri seviyesine getirirse King'i filan yenebilir. Gidip en üst seviye Garp seviyesi b.hakiye gerek yok.

Tabi şu an King ile karşılaşsa dövüş uzayacağından Luffy dövüş boyunca b.hakini geliştirip yenebilir. Yani Katakuri dövüşü gibi bir dövüş bu arc görebiliriz belli olmaz.
Beckman-Marco-Shiryu gibi adamları ise anca g4 süresi diye birşey ortadan kalkarsa yener...

luffy, daha 22 yaşında genç veletin teki.. zaten anime olduğu için ve bir 15 yıl daha olduğu için gelişimi şaakkkkkk diye olmıcağını sizde iyi biliyorsunuz... o yüzden luffy tek yedi yok şu oldu bu oldu!!!!! olacak tabi kestanede çizilecek kafada patlıcak... daha velet çünkü ne ağır toplar var daha piyasaya çıkacak siz neyden bahsediyorsunuz... luffy seri sonu kral olacak ama seri bitmiyor arkadaşlar 10 manga sonra.. daha belki bir bu kadar daha var.. kaido canavarın kralı adam kimleri kimleri görmüş savaşmış yemiş içmişş... BMam bile 'siz o canavarı yenemezsiniz diyor'... o yüzden bol keseen atmayın... luffy velet daha.. :sapkali::sapkali::sapkali:

luffy, daha 22 yaşında genç veletin teki.. zaten anime olduğu için ve bir 15 yıl daha olduğu için gelişimi şaakkkkkk diye olmıcağını sizde iyi biliyorsunuz... o yüzden luffy tek yedi yok şu oldu bu oldu!!!!! olacak tabi kestanede çizilecek kafada patlıcak... daha velet çünkü ne ağır toplar var daha piyasaya çıkacak siz neyden bahsediyorsunuz... luffy seri sonu kral olacak ama seri bitmiyor arkadaşlar 10 manga sonra.. daha belki bir bu kadar daha var.. kaido canavarın kralı adam kimleri kimleri görmüş savaşmış yemiş içmişş... BMam bile 'siz o canavarı yenemezsiniz diyor'... o yüzden bol keseen atmayın... luffy velet daha.. :sapkali::sapkali::sapkali:
Luffy 19 yaşında değil miydi o_O

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık