Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Zoro fanları da haklı. Adamlar Pica'yı indirdi diye sevinmeye çalışıyorlar. :D

Zoro: Eeheh kılıcumda da cızığ yohh...

Luffy: Ulan ben de geleceği görebilir miyim acep?

Bu şey gibi
-Gene kimden dayak yedin
+Kaidodan
-Hahahahah ezik
+sen naptın?
-Picayı kestim olooom
Daha çok Zoro kendi dünyasında yaşarken Luffy devler liginde hayatta kalmaya çalışıyor.

Zoro: Ollum benim kılıcımda çizik yok lan...

Luffy: Ahaha benim de yara olmayan yerim yok.

Zoro: Ahaha ezük.

Luffy: Seni de göreceğiz deli oğlan.:D

Zoro'nun bu zamana kadar ark bosslarından sadece 2-3( direkt rakam olarak değil, çok az miktarda ) tanesi ile karşılaşması serinin en büyük torpillerinden biriyken, bu adamlar kalkar Luffy hakkında konuşur. Bunun yanında Zoro'nun Mihawk, Ryuma-Moriah, Kaku, Mr.1 gibi kendisi adına yaptığı en büyük savaşlarında Oda'nın onu korumaya yönelik yaptığı kıyakları anlatmaya gerek bile yok.

Son düzenleme:
Hımm anlıyorum.

Sonuçta böyle bir iddian var anladığım kadarıyla. Malum “Müddei iddiasını ispatla mükelleftir.”

İddiayı temellendirmeyince havada kalıyor.
İspatlamak için özel bir çaba göstermemi gerektirecek bir durum yok aslında. O yüzden o kadar zahmete gidip bir sürü manga sayfası atmaya değeceğini düşünmüyorum. İsteyen Luffy'nin dövüşlerini bir gözden geçirerek beklenilen sonuca ulaşabilir. Hee bir sorun yok diyorsanız da benim yapabileceğim bir şey yok :sapkali:

Zoro'nun bu zamana kadar ark bosslarından sadece 2-3 tanesi ile karşılaşması serinin en büyük torpillerinden biriyken, bu adamlar kalkar Luffy hakkında konuşur. Bunun yanında Zoro'nun Mihawk, Ryuma-Moriah, Kaku, Mr.1 gibi kendisi adına yaptığı en büyük savaşlarında Oda'nın onu korumaya yönelik yaptığı kıyakları anlatmaya gerek bile yok.
Adamın özel biriyle attığı savaşı yok.

Mihawk için özel dersin. Adam kaale bile almadı. Güya ruhundan etkilendi sağ bıraktı.
Ryuma dersin, kendi ruhu yoktu. Sonunda da yine Zoro'nun iradesinden etkilendi. Kılıcı bile beleşten power...
Mr1. dersin herif akla gelebilecek her şekilde doğradı. Önden arkadan her yerden kesti. Bir çizik bile almadan tek vuruşla işi bitti. O bölüme kadar felsefe yapmayan adam tek bölümde Aristoteles'e meydan okuyacak çapta filozof oldu. Rakibi tekledi. Ki bahsettiğimiz Mr 1. özel bir adam bile değil.

Herifin saymak istesen 925 bölümlük seride adam akıllı dövüşünü sayamıyorsun.:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık