Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy gerçekten de sağ kol seviyesi mi?

Luffy hangi güçlerde katakuriyi geçmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    291
Bizde diyoruz Luffy Kata’ı yendi artık güçlenmiştir Yonkou çok uçuk güç tek attı resmen

Kusura bakmayında bir zahmet tek yesin be sizde yani uçuk bir seviye olacağını hepimiz biliyorduk gelmiş şimdi luffy yok böle yok şöle hır çıkarmak için yer arıyorsunuz hep :D

Luffy vs Katakuri konusunda düşüncem:

Biri fizyolojik, diğeri psikolojik olmak üzere çift yönlü bir savaş verdiler.
Psikolojik savaşı Luffy kazandı.
Fizyolojik savaşı eğer pes etmeseydi Katakuri kazanacaktı.
Dolayısıyla yarım kalmış bir dövüş diyorum ben.

Luffy sağ kol seviyesi midir konusunda da:
Katakuri'nin beyanı yeterli.

Ne demek istediğini tam anlamadım.
Yani Katakuri "Seni haoshoku hakide dengim olarak görüyorum" demek istediğini mi söylüyorsun?
Evet. Kral hakileri çarpıştığı ve bu çarpışma kimsenin lehine sonuçlanmadığı için Katakuri bu cümleyi kurdu. Aksi halde Luffy silahlanma hakisinde bir gelişme gösterdi mi ? Hayır. Gözlem hakisinde gösterdiği gelişme Katakuri seviyesinde miydi ? Yine hayır. Mangakanın okuyucuya sorduğu "kazanan kim oldu" sorusundan sonra bilincini kaybeden kim oldu ? Luffy. Konu daha açık olabilir mi ?

Evet. Kral hakileri çarpıştığı ve bu çarpışma kimsenin lehine sonuçlanmadığı için Katakuri bu cümleyi kurdu. Aksi halde Luffy silahlanma hakisinde bir gelişme gösterdi mi ? Hayır. Gözlem hakisinde gösterdiği gelişme Katakuri seviyesinde miydi ? Yine hayır. Mangakanın okuyucuya sorduğu "kazanan kim oldu" sorusundan sonra bilincini kaybeden kim oldu ? Luffy. Konu daha açık olabilir mi ?
Oo boşluk da dolduruyorsun artık. :/ Kendi dengim olarak görüyorum lafını çarpıtmak da başarı tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık