Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Lucky Roo ve Meşhur Hızı

[İKAZ]Mangadan Spolier İçermektedir ! [/İKAZ]

[Arkadaşlar bu arada bazı arkadaşlar her hızlı olanı niye haki olarak değerlendiriyorsun demiş,Her hızlı olanı hakiyle değerlendirmiyorum asıl Her haki olan neden bu kadar hızlı onu düşünüyorum;Birde Garpın Luffyi uyandırırken saniyesinde yanına geçmesi var,Tayfa üyeleri garpı göremediler bile]

Merhaba arkadaşlar malum Lucky Roonun o şişkolukla hala nasıl birden çıkıpta haydutu vurması çözülemedi,Bazılarımız gayet mantıklı teoriler ürettik,Bir çok teori üretildi katılanlar oldu katılmayanlar oldu,Ehm neyse başlıyorum

Ben Lucky Roonun o hareketini Haki'ye bağlıyorum Peki neden ?

Nerden cıktın sen ?

Haydut bile Lucky Roo'yu gördüğü an mermiyi kafasına yiyor peki bu yarım dünya nasıl bu kadar hızlı ? Benim düşüncem belirttiğim gibi haki peki bu düşünce neye dayanıyor ?

-Haydut lideri Luffyi bir sandalla köyden kaçırır gayette uzaktadır deniz kralının önüne atar ve shanks birden çıkıp günü kurtarır ;) Bu ne hız denizin içinde ? Ben ve bir çok kişi haki olduğunu düşünüyoruz.
Maşşallah

-Zoro Kizaruyu öldürecektir:p Dur cümle ters oldu Kizaru zoroyu öldürecektir:mad: tam tekmeyi vuracağı sırada raylieg birden çıkar nerden çıktın sen ? Ordanmı geçiyordun ? Yok canım biliyorsunuz Raylieg adadaki her canlının varlığını hissedebiliyor benim düşüncem kim nerde onuda biliyor Tayfayı o şekilde buldu ve yine bana göre haki ile o hızla oraya geldi.
Not;Animede uçarak geliyordur fakat mangada direk çıkıyor bilmeyenler için söyledim.

-Ve son olarak Luffy var birden ışınlanıp Hordy'e vurması bir çok kişi g2 bir çok kişi ise Cp9'un Soru teknigi oldugunu söyledi fakat ben yine haki olduğunu hatta bu sanede şu yukarda belirttiklerimden daha belirgin gördüğümüzü savunuyorum artık Haki kavramı tamamen açıklandığı için E.oda bir gizem yaratmaya gerek duymamış olabilir.G2 yapsa zaten magellonun agzından çıktıktan sonra G2 yapıyor ve Hordye vuruyor orada vucuduna bakarsanız zaten dumanları görebilirsiniz o yüzden ben o bu vuruşu haki olarak değerlendiriyorum.

Not;Zoronun hordy'e suyun içinde tek atmasınıda hakiye baglıyorum o kadar hızlı gitmesi felan :p[Şaka yaptığımı yazayımda bir kaç kişi hemen atlamasın]

Neyse yukarda belirttiğim gibi bunlardan yola çıkarak ben Lucky Roonun hızını hakiye bağlıyorum,İyi forumlar.

trafalgarlaw

Abi yine zoro fanlığını da araya katarak mantıklı bir teori üretmişsin :D Bana kalırsa hepsinin haki olma olasılığı yüksek ama daha elimezde ne yazık ki bir bilgi yok :(

MasterPlayer

Helal olsun konuyu yine zoroya bağlamışsın üstüne alınma ama (yada alın) bi konuya fanlık karışınca o fanlığı yapılan karakterden nefret ediyorum :S Neyse sakinim tamam uh... Bence bunun hakiyle ilgisi yok yani cp9 gördük denizcilerin en iyi adamları olmadığı kesin ama soru tekniği ile çok hızlı oluyorlar yani bu demektir ki bu adamlardan hızlısıda var. Garp Water 7 arcında tayfanın yanından uçup giderkende bunun soru benzeri bi teknik olduğunu sanıyorum yani hakiyle yapılmış olsa belirleyici bir özelliği olurdu heralde.Son olarak dünyanın en güçlüleri arasında bi kategoridesin bu adamın hızını gidip cp9'ın soru tekniğiyle karşılaştırırsak bu ayıp olur.

Sanki konuda her hızlı olan kişide haki var mantıgına getirmişsin umarım teorin tutar:hmm:

Uçan_Terlik

Ben hep o yediği ette bir şey olduğunu düşünüyorum.Nedense gösterildiği her sahnede etten bir ısırık alıyor. :good:

Helal olsun konuyu yine zoroya bağlamışsın üstüne alınma ama (yada alın) bi konuya fanlık karışınca o fanlığı yapılan karakterden nefret ediyorum :S Neyse sakinim tamam uh... Bence bunun hakiyle ilgisi yok yani cp9 gördük denizcilerin en iyi adamları olmadığı kesin ama soru tekniği ile çok hızlı oluyorlar yani bu demektir ki bu adamlardan hızlısıda var. Garp Water 7 arcında tayfanın yanından uçup giderkende bunun soru benzeri bi teknik olduğunu sanıyorum yani hakiyle yapılmış olsa belirleyici bir özelliği olurdu heralde.Son olarak dünyanın en güçlüleri arasında bi kategoridesin bu adamın hızını gidip cp9'ın soru tekniğiyle karşılaştırırsak bu ayıp olur.
Öncelikle yukarda belirttiğim gibi Zoro konusunda şaka yapıyordum zaten oradada söyleyiş şeklim ciddi bir biçimde değildi sakin ol yani ;)

Sanki konuda her hızlı olan kişide haki var mantıgına getirmişsin umarım teorin tutar:hmm:
Hayır her hızlıyı hakiye bağlamıyorum.

Lucky Roo için OP evrenindeki en hızlı kişi deniliyor. Öyle bir çıkış yaptığı için. Ama bu sadece fanların söylediği bir şey. Nasıl Zoro yardımcı kaptan olarak görülüyorsa.

Ayrıca aslında haki'nin özellikleri de tam olarak anlatıldı. Belki Kral Haki anlatılmadı tam olarak. Hızın tamamen kişisel bir güç olduğuna inanıyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık