Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Büyük Hasır Şapka Korsan Filosu

Lucci Temizler Mi?

• Lucci kolaylıkla Temizler

Kullanılan: 18 11.5%
  • Lucci zorlansa da Temizler

Kullanılan: 9 5.8%
  • Raund 1'de durur

Kullanılan: 10 6.4%
  • Raund 2'de durur

Kullanılan: 11 7.1%
  • Raund 3'de durur

Kullanılan: 71 45.5%
  • Raund 4'de durur

Kullanılan: 16 10.3%
  • Raund 5'de durur

Kullanılan: 14 9.0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 4.5%

• Kullanılan toplam oy
    156
Ya şurada Luffy'e vurduğu tekme bile 5 basar o vuruşa , lastikten hakisiz kan alıyor şu tekmesiyle, füze gibin gönderiyor Luffy'i. Sai bu tekmeyi yese aynı dressrosa arenasında Luffy'den tek yer gibi tek yerdi.

907.bölüm 11.sayfada öylesine bir tekme atıyor, uzaklaştırmak amaçlı.Sayfanın üzerinde belirttiğim çizgilerde görüldüğü üzere ;

Sai 11.sayfadaki öylesine tekmeyle bile kaç metre ileri uçmuş, sonraki sayfada '' Başını tutuyor '' daha. Direkt nakavt aslında burada.

Yukardaki Luffy'e attığı tekmeyi yese işi direk biterdi zaten, başını falan tutmazdı, direk biterdi işi.

Edit : Ayrıca aşağıdaki sayfaya bakarsan, dizi yerde, orada doğrulma falan yok, uçup yere toslamış, sonradan oturdu sananlar var Sai'yi :D

Bakmıyoruz, görüyoruz sonuçta.

2 sene önceki hali tek atamazdı herhalde.Ben güncel versiyondan bahsediyordum.

Sonradan oturduğu falan yok yahu bildiğin yerden zor kaldırıyor kendini. :D Leo zaten ölmüş gibi yatıyor belli etkisi yani.İyi bir sersemletmiş darbeler.

Luffy hiçbir şeysiz Croco'yu yeniyor. Moria'yı g2 vs g3'le yeniyor.
Lucci'yi g2 vs g3'le yeniyor.

Fakat Pacifista'ya bir şey yapamıyor. Gücü yetmiyor. 1 tane alır alırsa. 2. yi alabilir mi şüpheli.

Marineford'da yeni dünya korsanları çatur çutur PX avlıyor. Jinbei, Moria'yı tekliyor fakat Croco'yu daha üstte çiziyor. Şimdi o isimsiz korsanlar Croco'dan, Lucci'den ve Moria'dan güçlü mü?

Luffy 2 yıllık eğitimle 1000000 tane pacifistayı alacak hale geliyor. Sanji ve Zoro da aynı şekilde.

Oda şunu demek istiyor olabilir. Tayfa Grand Line'da takılırken yeni dünyanın ortalama korsanlarının bile altındaydı. Rakipleri de aynı şekildeydi.

Luffy hiçbir şeysiz Croco'yu yeniyor. Moria'yı g2 vs g3'le yeniyor.
Lucci'yi g2 vs g3'le yeniyor.

Fakat Pacifista'ya bir şey yapamıyor. Gücü yetmiyor. 1 tane alır alırsa. 2. yi alabilir mi şüpheli.

Marineford'da yeni dünya korsanları çatur çutur PX avlıyor. Jinbei, Moria'yı tekliyor fakat Croco'yu daha üstte çiziyor. Şimdi o isimsiz korsanlar Croco'dan, Lucci'den ve Moria'dan güçlü mü?

Luffy 2 yıllık eğitimle 1000000 tane pacifistayı alacak hale geliyor. Sanji ve Zoro da aynı şekilde.

Oda şunu demek istiyor olabilir. Tayfa Grand Line'da takılırken yeni dünyanın ortalama korsanlarının bile altındaydı. Rakipleri de aynı şekildeydi.
Tayfanın yendiği Crocodile, Moria gibi korsanlar nasıl yeni dünyada barınabiliyor ki o zaman? Aynı G2'siz Luffy'nin yendiği Enel'e de elit/efsane yeni dünya korsanı kadar değer biçiyorlar. Ha bu direk gücünü yansıtır demiyorum ama fikir verebilir.

Tayfa bahsettiğin ortalama altı korsanları East Blue da bile hikaye icabı indirebilirdi. Ki Arlong ve tayfasını indirdiler. Yani bu isimleri yeni dünyada ya da ilk yarıda görmüş olmamız bir şey ifade etmez. Yazarın verdiği değerle alakalı.

Tayfanın yendiği Crocodile, Moria gibi korsanlar nasıl yeni dünyada barınabiliyor ki o zaman? Aynı G2'siz Luffy'nin yendiği Enel'e de elit/efsane yeni dünya korsanı kadar değer biçiyorlar. Ha bu direk gücünü yansıtır demiyorum ama fikir verebilir.

Tayfa bahsettiğin ortalama altı korsanları East Blue da bile hikaye icabı indirebilirdi. Ki Arlong ve tayfasını indirdiler. Yani bu isimleri yeni dünyada ya da ilk yarıda görmüş olmamız bir şey ifade etmez. Yazarın verdiği değerle alakalı.
Oda'nın kafası karışık bence. 2 yıl öncesi ve sonrasının güç dengesini tam yansıtamadı.

Croco, Moria, Lucci ve Luffy hepsini denk al. Hangi yonkou adamı seviyesinde idiler 2 yıl önce? Güç dengesizliği var seride. 2 yıl öncesi ve sonrası güç dengelerini inceleyecek bir konu açacaktım kaç yıldır da çok uzun bir konu olacağı için üşeniyorum.

Oda'nın kafası karışık bence. 2 yıl öncesi ve sonrasının güç dengesini tam yansıtamadı.

Croco, Moria, Lucci ve Luffy hepsini denk al. Hangi yonkou adamı seviyesinde idiler 2 yıl önce? Güç dengesizliği var seride. 2 yıl öncesi ve sonrası güç dengelerini inceleyecek bir konu açacaktım kaç yıldır da çok uzun bir konu olacağı için üşeniyorum.
Ben %100 dengeli bir battle shounen okumadım ya da izlemedim. Zaten bu sebeple bu kadar uç fikirler ortaya çıkıyor.

Sadece Yeni Dünya'da ortalama altı korsanların paketleyeceği tipleri Shichibukai yapmak mantığa ters geliyor, sonuçta bu adamı Yonko'lara karşı savaşta filan kullanıyorlar.

Ben %100 dengeli bir battle shounen okumadım ya da izlemedim. Zaten bu sebeple bu kadar uç fikirler ortaya çıkıyor.

Sadece Yeni Dünya'da ortalama altı korsanların paketleyeceği tipleri Shichibukai yapmak mantığa ters geliyor, sonuçta bu adamı Yonko'lara karşı savaşta filan kullanıyorlar.
Buggy gibi bir örnek var ortada. Jinbei vs Moria da her shichinin öyle ahim sahim olmadığını gösteriyor

Ace de var. Bu Ace'in uyuyan yonkodan tek yediği gerçeği var. Jinbei, Ace, Croco, Buggy, Moria. Hiç de yonko notrleyecek adam değiller plot olmadıkça

Zaten Marineford'da Moria'yı Cruel'le mi ne eşleştirmişti. WB tümen komutanıydı. Ama gitti Jinbei'ye tek attırdı. Ace=Jinbei olsa Ace'in tam seviyesi belli değil. Hadi 4. yonkou komutanı gücünde olsa demek ki Moria komutanlardan tek yiyecek seviyede birisiydi.

Fakat Croco'yu marinefordda biraz daha yükseltti. Jozu'dan tek yemedi. Dof ortaklık önerdi. Bunların seviyesinde olmasa bile Croco'yu eski halinden daha güçlü bu adam imajına soktu. Fakat onda da bir Yonkou komutanı ya da Perospero havası yoktu.

Perospero şu minki direkt paketliyor. Adam tecrübeli bir savaşçı olmasına rağmen. Şimdi Pedro vs 2 yıl önceki Luffy ne olurdu?

Tam dövüşü kafanda kurgulayamıyorsun. Sonuçtan bile bahsetmiyorum bak. Kurguyu yapamıyorsun. Pedro çok hızlı ama g2 de hızlı? Oda bir boşluk bıraktı seride.

@Monkey D. Luffy

Son olarak şunu söyleyeyim, Moria'nın tek yeme olayı anime eklentisi. Mangada yenildiği sahne yok, sadece Moria atak yiyor sonrası gösterilmiyor. Ama savaşa devam ediyor ondan sonra. Güçten düşmüş Moria hem bu bahsettiğimiz. Bir zamanlar Kaidou ile dövüştüğü anlatılıyordu. Oralara kadar ulaşmışsa, ki güncelde Karasakal'ın adasını da basıyor tek başına, liman yok ediyor. Sıradan bir korsan olmadığı belli.

Son düzenleme:
Bartonun saldırısını alabilmesi için bacak fırtınasını Kizarunun ayağıyla yaptığı saldırılar gücünde bir şey yapması lazım ki bu imkansız yani bartoya kadar gelebilir belki ama sonrası yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık